Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Integrum ManagementO firmie

  • Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Integrum Management

Warszawa

Warszawa

Integrum Management to ogólnopolska firma, druga co do wielkości w Polsce,
od ponad 15 lat  kompleksowo zajmująca się
zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi oraz powierzchniami biurowymi.
Działamy w największych aglomeracjach w Polsce: Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Szczecinie, Katowicach, Kołobrzegu i Kielcach.
Zarządzamy już ponad 2 000 000 m2

W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur poszukujemy
kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Współudział w budowaniu planu działań marketingowych,
  • Umiejętne planowanie kampanii i doboru odpowiednich mediów,
  • Zarządzanie treścią na stronie internetowej, portalach społecznościowych oraz w Intranecie,
  • Planowanie i realizacja działań reklamowych i promocyjnych, opracowanie ulotek, ofert, folderów,
  • Zarządzanie i redagowanie kampanii mailingowych/ newsletterów,
  • Zarządzanie profilem Spółki w social mediach, tworzenie postów, moderacja komentarzy, kontakt z fanami/klientami,
  • Organizowanie i koordynowanie imprez okolicznościowych/ konkursów na naszych wspólnotach mieszkaniowych,
  • Kontakt z portalami Internetowymi- branżowymi,
  • Udział w przygotowaniu i obsługa targów,
  • Analiza trendów rynkowych oraz działań konkurencji,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi,
  • Współpraca z pracownikami firmy odpowiedzialnymi za sprzedaż usług i obsługę klienta.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Nowoczesne i nieszablonowe podejście do marketingu i komunikacji,
  • „lekkie pióro”,
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu social media,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Kreatywność w działaniu,
  • Chęci do pracy i rozwoju,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • dokładności i rzetelności,
  • dobrej znajomości obsługi komputera i oprogramowania biurowego (MS Office). Mile widziana znajomość programów graficznych,
  • Samodzielność i zdolności organizacyjne,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracy (B2B),
  • Szkolenia i kursy podnoszące kompetencje zawodowe,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów,
  • Dofinansowanie do systemów benefitów: opieka medyczna, Multisport.

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV klikając w przycisk aplikowania.

W tytule maila prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska i lokalizacji.
Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych kandydatów jest Integrum Management Sp. z o.o., ul. Flisa 4, bud. B, 02-247 Warszawa,  KRS 0000226987 (Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS), nr NIP 632-18-79-619, kapitał zakładowy 641000 zł, kontakt: tel.: 22 318 72 00, adres e-mail: [email protected] Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na oferowane stanowisko.

Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do Pana/Pani danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także sprzeciwu wobec przetwarzania danych z przyczyn związanych z Pana/Pani szczególną sytuacją. Jeżeli, przetwarzanie danych opiera się na podstawie zgody, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie, bez wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Pełna treści informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych (w tym informacja na temat podstaw prawnych przetwarzania) znajduje się  tutaj

Ogłoszenie archiwalne