Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

apeteteO firmie

apetete

Ludwika Rydygiera 8

Warszawa

Jesteśmy zespołem, ambitnych, otwartych na świat i stale rozwijających się ludzi! Realizujemy wiele projektów, które wzajemnie się przenikają i uzupełniają, bo wierzymy, że łączenie potencjałów to najlepsza droga do sukcesu! Oferujemy pracę w kreatywnym zespole wśród specjalistów w bardzo interesującej branży zoologicznej.

W związku z dynamicznym rozwojem biznesu poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Zadania, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • Obszar SEO: współpraca z copywriterami w zakresie planowania i przygotowania nowych tekstów na blog, przebudowa treści na sklepie – ich zlecanie i egzekwowanie, wprowadzanie tekstów i ich obróbka pod katem wizualnym (odpowiadasz za jakość każdego tekstu: słowa kluczowe, linkowanie, zdjęcia, a także terminowość).
  • Obszar e-mail marketingu: udział w tworzeniu newsletterów, udział w przygotowaniach nowych visuali, segmentacja list odbiorców, scenariusze marketing automation.
  • Program lojalnościowy: zarządzanie przygotowanym programem lojalnościowym, scenariusze aktywacji i budowania wartości, komunikacja benefitów i nowości, komunikacja korzyści w dostępnych kanałach, segmentacja w oparciu o CAC i LTV.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, min. 1 rok,
  • Wiedzy w zakresie podstaw marketingu: e-mail marketingu, SEO, SEM, podstaw HTML i CSS,
  • Umiejętności: średniozaawansowany Excel, sprawne posługiwanie się w Google Analytics, mile widziana znajomość: Senuto, wybranego narzędzia z Marketing Automation, Google Ads oraz Facebook ads, atutem będzie znajomość wybranego programu graficznego,
  • Dobrej organizacji pracy własnej, skrupulatności i rzetelności,
  • Myślenia analitycznego.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego,
  • Pracę w dynamicznej i zwinnej organizacji, która stawia przed sobą ambitne cele na kolejne lata,
  • Możliwość rozwoju przy nowych projektach,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

Ogłoszenie archiwalne