Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

Edenred Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Rozbrat 44A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Edenred Polska Sp. z o.o.

Rozbrat 44A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc menedżerowi ds. Marketingu w zarządzaniu zintegrowanymi kampaniami marketingowymi w ramach taktyk online i offline

  • Pomoc w analizie danych marketingowych (wyniki kampanii, współczynniki konwersji, ruch itp.), pomoc w kształtowaniu bieżących i przyszłych strategii marketingowych

  • Analiza efektywności prowadzonych działań promocyjnych oraz rekomendowanie zmian i nowych działań

  • Tworzenie i uruchamianie programów do pozyskiwania potencjalnych klientów

  • Opracowywanie planów marketingowych, wyników kampanii i zaleceń dotyczących projektów oraz przekazywanie ich zespołowi kierowniczemu wyższego szczebla

  • Planowanie i realizacja inicjatyw w celu dotarcia do docelowych odbiorców za pośrednictwem odpowiednich kanałów (media społecznościowe, e-mail, wydarzenia, kampanie pay-per-click, PR, itp.)

  • Dbanie o to , aby materiały marketingowe były regularnie przeglądane i były zgodne z wytycznymi dotyczącymi marki

  • Podejmowanie działań marketingowych w celu podnoszenia świadomości marki

  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedaży, agencjami zewnętrznymi i dostawcami w celu realizacji programów marketingowych

  • Koordynacja pracy agencji zewnętrznych we współpracy z innymi zespołami (projekty graficzne i materiały dla Klientów)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki marketing, komunikacja),

  • Dogłębna znajomość tradycyjnego i cyfrowego marketingu oraz metod badania rynku,

  • Znajomość zastosowania w analizie danych marketingowych i narzędziach,

  • Praktyczne doświadczenie z oprogramowaniem marketingowym (Adobe Creative Suite i CRM), pakietem Microsoft Office (PowerPoint, Word, Excel i Outlook) oraz aplikacjami (analityka internetowa, Google Adwords itp.),

  • Poczucie estetyki,

  • Umiejętność tworzenia dowcipnej komunikacji,

  • Znajomość najnowszych trendów i najlepszych praktyk w marketingu online,

  • Doskonałe pisemne i werbalne umiejętności komunikacyjne,

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem,

  • Umiejętność jasnego, przejrzystego, rzetelnego raportowania,

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne,

  • Wytrwałość, determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji

  • Dobrą atmosferę w zespole i wsparcie

  • Benefity pozapłacowe

  • Owocowe poniedziałki

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce