Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Eyzee S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie skutecznych treści marketingowych opisujących naszą działalność, stosowane technologie oraz współpracę z klientami

  • testowanie i optymalizacja różnych wariantów kampanii oraz inicjowanie działań zwiększających efektywność i skuteczność prowadzonych kampanii

  • obsługa mediów społecznościowych (Facebook, LinkedIn), tworzenie kampanii, generowanie postów

  • tworzenie reklam Facebook Ads, LinkedIn Ads

  • stworzenie bloga firmowego przedstawiającego naszą działalność i know-how

  • pisanie newslettera do pracowników

  • układanie lejków contentowych oraz weryfikację przygotowanych treści

  • wsparcie w obsłudze webinarów tematycznych

  • pozycjonowanie strony www

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie marketingu, tworzenia i realizacji strategii, planów marketingowych

  • praktykę pracy z wykorzystaniem mediów społecznościowych, tworzenia treści do Internetu

  • umiejętność analitycznego myślenia do przetwarzania danych (Google Analytics) oraz wyciąganiu wniosków do optymalizacji kampanii i strony www

  • kreatywne podejście do prowadzenia marketingu i nie kierowanie się sztampowymi pomysłami

  • umiejętność i wiedza w kontekście kanałów pozyskania użytkowników

  • „lekkie pióro”, lubisz tworzyć koncepcję, grafikę i inicjować różne działania

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w branży IT w komunikacji do sektora B2B

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko, wpływ na kształtowanie działań marketingowych

  • stabilne zatrudnienie, możliwość wyboru formy zatrudnienia

  • dostęp do branżowego know-how

  • bezpośrednią współpracę z Zarządem

  • transparentna komunikacja z pracownikami

  • służbowy laptop

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

  • sportową kartę Multisport

  • spotkania integracyjne online

  • upominki dla pracowników i ich dzieci

  • ….a przede wszystkim świetną i przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Eyzee S.A.

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w realizacji złożonych projektów informatycznych oraz doradczych dla firm z sektora finansowego, telekomunikacyjnego i publicznego. Stanowimy zgrany zespół konsultantów z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i utrzymywaniu rozwiązań. Ważne dla nas są: doprecyzowanie wymagań przed napisaniem kodu, jakość tworzonego kodu, testowanie oraz CI/CD. Nasze projekty to głównie tworzenie nowych mikroserwisów  lub nowych funkcjonalności do istniejących rozwiązań.

Dodatkowo rozwijamy własne aplikacje i plugin’y, które nie tylko usprawniają pracę, ale też pozwalają rozwinąć nasze doświadczenie. Jeden z nich możesz pobrać tutaj (eZee Worklog).  Jesteśmy partnerem Atlassian.

Przewiń do profilu firmy