Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

CridoO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • planowanie i egzekucja działań marketingowych oraz komunikacyjnych związanych z wybranym produktem, w tym w kanale e-commerce
  • tworzenie i optymalizacja kampanii w sieciach reklamowych i mediach społecznościowych (np. Facebook Ads)
  • prowadzenie i optymalizacja działań w zakresie SEM i SEO
  • tworzenie treści marketingowych na potrzeby planowanych kampanii
  • nadzór nad budową i rozwojem, w tym poprawnością estetyczną, merytoryczną i funkcjonalną (UX) strony dedykowanej produktowi / usłudze
  • koordynacja prac i nadzór nad produkcją materiałów marketingowych w tym audio i video
  • współpraca z różnymi podwykonawcami
  • planowanie i przygotowywanie kampanii e-mail
  • budowanie społeczności w sieci
  • aktywny wpływ na rozwój produktu

Profil kandydata:

  • minimum 4 letnie doświadczenie w marketingu, w tym w marketingu online w sektorze B2B i w marketingu online dla e-commerce
  • doświadczenie w optymalizowaniu działań z obszaru marketingu online dla B2B
  • praktyczna znajomość zasad działań z zakresu SEO i SEM
  • praktyczna wiedza i umiejętności generowania ruchu oraz leadów
  • znajomość najnowszych trendów i zagadnień z zakresu marketingu online i e-commerce
  • dobra znajomość narzędzi reklamowych Google, Facebook, LinkedIn, Youtube
  • doświadczenie w budowaniu społeczności w środowisku online
  • praktyczna znajomość zasad UX
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • kreatywność i odwaga w proponowaniu niestandardowych rozwiązań
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w przyjaznym i wspierającym się zespole
  • kulturę organizacyjną opartą na współpracy
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (blisko metra)
  • pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy

Ogłoszenie archiwalne