Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Black Red White S.A.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Black Red White S.A.

Aleje Jerozolimskie 180

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie złożonych projektów marketingowych

  • Opracowanie koncepcji kreatywnych na potrzeby realizowanych akcji wizerunkowych

  • Planowanie i nadzór nad realizacją kampanii wizerunkowych w Social Media

  • Przygotowywanie materiałów reklamowych z zakresu digital i BTL o tematyce wizerunkowej i produktowej

  • Tworzenie i publikacja komunikatów PR

  • Planowanie i nadzór nad realizacją sesji zdjęciowych

  • Efektywna współpraca z innymi działami firmy przy realizacji projektów marketingowych (np. z Działem Produktu, Działem Grafiki)

  • Analizowanie trendów, poszukiwanie i rekomendacja niestandardowych rozwiązań do komunikacji marketingowej

  • Monitorowanie i raportowanie prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze marketingu po stronie klienta lub agencji

  • Wykształcenie wyższe lub licencjat

  • Umiejętność tworzenia tekstów tzw. „lekkie pióro” - wymóg niezbędny

  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkoma projektami jednocześnie

  • Samodzielność, staranność i dobrą organizacja pracy

  • Praktyczna znajomość MS Office – Word, Excel i PowerPoint

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy dla marek z branży retail

  • Poczucie estetyki i zainteresowanie aranżacją wnętrz

To oferujemy

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy

  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami

  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Dom, to nie tylko budynek i meble, ale przede wszystkim mieszkający w nim ludzie. W Black Red White dbamy o to, by dostarczać naszym klientom meble najwyższej jakości. Chcemy, by czerpali radość z przebywania we wnętrzach, w których są nasze produkty. Dlatego też zatrudniamy pracowników mających pasję i zaangażowanie. Dzięki wspaniałemu i zgranemu zespołowi, udaje nam się projektować i produkować piękne meble, które trafią do domów w całej Polsce. Wspólnie mierzymy się z wyzwaniami, czerpiemy od siebie inspirację i realizujemy zadania. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju, to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią Black Red White.

Przewiń do profilu firmy