Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

FRIZO Sp.z.o.o.O firmie

FRIZO Sp.z.o.o.

Wiertnicza 86

Warszawa

Do naszego zespołu poszukujemy kolejnej osoby z pasją do rozwiązań technicznych.
We Frizo mówimy, że nasza praca to pasja i dzięki temu wykonujemy ją bez żadnego przymusu z zewnątrz osiągając przy tym najlepsze efekty. Jednak by pasja mogła się rozwijać potrzebne jest do tego odpowiednie miejsce. Prześlij nam swoje CV, a spotkanie potraktuj jak rozmowę o Twojej pasji. Dołącz do naszej załogi!

KIM JESTEŚMY:

Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energooszczędnych instalacji mechanicznych w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla zmniejszenia zużycia energii w przemyśle i czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy najnowszą technologię aby zoptymalizować zużycie energii. Chcemy, aby każdy zakład mógł zmienić się na „zielony” i szedł z trendem zrównoważonego rozwoju. Zrób to z nami!

Miejsce pracy : Warszawa Wilanów

PRACUJĄC W NASZYM ZESPOLE:

  • Koordynacja działań marketingowych, eventów, wsparcie w targach i konferencjach,
  • Pisanie artykułów prasowych,
  • Odpowiedzialność za aktywność firmy w internecie.
  • Będziesz pracować w świetnie rozwijającej się organizacji (bez korporacyjnych nawyków)
  • Będziesz współpracować z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem
  • Twoje zarobki będą adekwatne do Twoich kompetencji i zaangażowania
  • Będziesz mieć możliwość poszerzania wiedzy, kwalifikacji i doświadczenia
  • Będziesz uczestniczyć w dużych projektach,
  • Będziesz pracować w przyjaznej atmosferze sprzyjającej kreatywności
  • Będziesz mieć realny wpływ na rozwój firmy.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Znajomości oprogramowania Office i biegłości w obsłudze komputera,
  • Doświadczenia w branży budowlanej i marketingu – mile widziane,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Komunikatywność i terminowość,
  • Umiejętności analityczne i interpersonalne,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Elastyczność i samodzielność w działaniu i myśleniu.

OBOWIĄZKI:​

  • Obsługa administracyjna biura,
  • Wsparcie w codziennej pracy Zarządu, prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu,
  • Planowanie, organizowanie formalnych posiedzeń i innych spotkań z udziałem Zarządu oraz zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi spotkań,
  • Tworzenie prezentacji w języku polskim i angielskim,
  • Kontrola i nadzór nad zaopatrzeniem biura oraz działaniem urządzeń biurowych,
  • Współpraca z działem kadr,
  • Stały kontakt z partnerami biznesowymi,
  • Przygotowywanie dokumentów,
  • Dbanie o wizerunek firmy,
  • Udzielanie bieżącej informacji, motywowanie, szkolenie oraz merytoryczne wsparcie zespołu,
  • Analiza i badanie rynku.

OFERUJEMY:

  • Pomocny zespół zbudowany z ludzi pełnych pasji i gotowych do dzielenia się wiedzą,
  • Pełne wsparcie kadry zarządzającej,
  • Stabilne zatrudnienie (dogodne formy zatrudnienia i elastyczne zasady współpracy),
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer),
  • Samodzielną pracę i ambitne cele do realizacji,
  • Szkolenia prowadzące do rozwoju zawodowego,
  • Elastyczny czas pracy, kawa / herbata,
  • Paczki na Święta dla pracowników.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji, klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne