Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Knauf Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu i realizacji strategii komunikacyjnej marki (rynek B2B i B2C)

  • prowadzenie złożonych projektów marketingowych

  • opracowywanie i wdrażanie koncepcji kreatywnych kampanii reklamowych

  • dbanie o spójność komunikacji marki we wszystkich kanałach

  • tworzenie materiałów reklamowych z zakresu digital, BTL i ATL o tematyce produktowej i wizerunkowej (np. landing pages, materiały wideo, ulotki, POSy)

  • współpraca z agencjami zewnętrznymi

  • monitorowanie i raportowanie efektywności prowadzonych działań

  • analizowanie rynku i monitorowanie konkurencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w obszarze marketingu online po stronie klienta lub agencji – min. 3 lata

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • umiejętność tworzenia tekstów na potrzeby marketingu i reklamy, tzw. „lekkie pióro”

  • praktyczna znajomość narzędzi Google Analytics, Facebook Ads, mechanizmów SEO/SEM, narzędzi do monitorowania i analizy social media, systemów zarządzania treścią CMS

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na bazie umowy o pracę w globalnej, będącej liderem w branży, firmie

  • rozwój zawodowy

  • dużą samodzielność, możliwość inicjowania i wdrażania własnych rozwiązań

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym, zgranym, międzynarodowym zespole

  • przyjazną, motywującą atmosferę współpracy opartą na uniwersalnych wartościach

  • odpowiedni - dostosowany do posiadanych kompetencji - pakiet wynagrodzenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • bezpieczne, nowoczesne i zrównoważone środowisko pracy

  • przyjazne procesy decyzyjne

  • opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Knauf Sp. z o.o.

Jesteśmy czołową, globalną firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją materiałów budowlanych.

Przewiń do profilu firmy