Lilou Sp. z o.o.

Specjalista ds. marketingu

Lilou Sp. z o.o.O firmie

Józefa Lewartowskiego 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja komunikacji marketingowej i akcji wspierających sprzedaż, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem działań.

  • Koordynowanie wybranych projektów marketingowych - online i offline.

  • Zarządzanie komunikacją online - w tym content na www.

  • Wdrażanie nowych pomysłów i działań wspierających sprzedaż.

  • Sporządzanie i analiza raportów oraz prezentacji podsumowujących prowadzone działania.

  • Analiza konkurencji na poziomie wyróżników i komunikacji marketingowej.

  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych ATL i BTL.

  • Współpraca z działem graficznym, agencjami oraz nowymi partnerami.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze marketingu, najlepiej w pracy przy marce premium.

  • Doświadczenie w prowadzeniu działań digitalowych.

  • Wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: zarządzanie, marketing.

  • Doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi, drukarniami.

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętność nawiązywania kontaktów.

  • Lekkie pióro, umiejętność tworzenia angażujących tekstów.

  • Zainteresowanie modą i trendami.

  • Samodzielność, kreatywność i dobra organizacja pracy.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office.

  • Umiejętność przygotowywania i przeprowadzania prezentacji.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Profesjonalne szkolenia

  • Zniżkę na produkty z oferty Lilou

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Tak się u nas pracuje