Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

NetiaO firmie

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Netia

Konstruktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie materiałów BTL (zlecenie KV, przygotowanie projektu, wydruk, dystrybucja);

  • przygotowanie katalogu gadżetów;

  • organizacja dedykowanego wsparcia komunikacyjnego przy współpracy z Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży (BTL, banery, naklejki);

  • procesowanie zamówień, akceptacji zgodnie z procedurami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie- 1-2 lata w tworzeniu materiałów BTL;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • doświadczenie- 1-2 lata we współpracy z podmiotami zewnętrznymi (agencje, drukarnie);

  • umiejętność współpracy z klientem wewnętrznym (dział sprzedaży, oferta).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo,

  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, atrakcyjną ofertę na produkty Netii, Grupy Cyfrowego Polsatu oraz firm współpracujących),

  • praca w zgranym Zespole profesjonalistów,

  • możliwość rozwoju umiejętności i zdobycia doświadczenia zawodowego