Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Działu Marketingu w przygotowywaniu działań marketingowych marki

  • Monitorowanie i analiza efektów prowadzonych działań marketingowych

  • Analiza aktualnych trendów rynkowych

  • Bieżąca współpraca z agencjami i innymi podwykonawcami

  • Efektywna komunikacja z działami wspierającymi, Działem Trade Marketingu i Sprzedaży

  • Prowadzenie i wsparcie Działu Marketingu w projektach oraz bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w Dziale Marketingu (preferowane FMCG)

  • Wykształcenie wyższe o kierunku: marketing, zarządzanie

  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, zdolności analityczne

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Otwartość na niestandardowe rozwiązania, kreatywność w myśleniu, pasja do marketingu

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość programów pakietu MS Office

To oferujemy

  • Interesującą, pełną wyzwań i możliwości rozwoju pracę w zespole pełnym pasji i zaangażowania w działaniu

  • Wpływ na współtworzenie wizerunku i rozwój jednej z najlepiej rozpoznawalnych marek kawy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w różnorodnych szkoleniach oraz projektach w ramach grupy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, zapewnienie odpowiednich narzędzi pracy

  • Szeroki pakiet socjalny, w tym: opiekę medyczną, karty sportowe, dofinansowanie do wypoczynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem kawy, międzynarodową firmą działającą w branży FMCG i HoReCa.

W naszym portfolio posiadamy rozpoznawalne marki o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy