Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Kiryl Halushka - K&K GlobalO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i opracowanie strategii marketingowej firmy

  • Realizacja działań z partnerami zewnętrznymi w ramach programów influencerskich oraz nadzór nad efektywnością tych działań i budżetem powierzonym na ten cel

  • Obsługa firmowych social media i stron internetowych oraz realizacja działań w obszarze social media (np. publikacja postów, plan treści, kampanie reklamowe, pozycjonowanie, pisanie treści marketingowych, angażujących treści…itd.)

  • Pomoc w tworzeniu korespondencji e-mailowej

  • Organizacja sesji zdjęciowych w najlepszych placówkach w Warszawie

  • Analiza wyników w zakresie konkurencji i reklamy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum rok. Może być to marketing, social media lub podobne. *Im większe masz doświadczenie, tym lepiej dla Ciebie, ponieważ od tego będzie zależało Twoje stanowisko (junior/regular)

  • Znajomość różnych rodzajów contentu na Facebooku Instagramie itp.,

  • Precyzja, dbałość o szczegóły,

  • Samodzielność, zaangażowanie, terminowość, sumienność i cierpliwość,

  • Znajomość trendów w mediach społecznościowych,

  • Twoja głowa jest pełna pomysłów i koncepcji, które błyskawicznie wprowadzisz w życie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Możliwość pracy zdalnej 2 razy w tygodniu,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Realny wpływ na dalszy rozwój firmy,

  • Wyjazdy integracyjne kilka razy w roku

  • Kawę w biurze bez limitu,

  • Wybór sprzętu, potrzebnego w pracy,

  • Terminowa wypłata na koniec miesiąca

  • Możliwość rozwoju (indywidualna ścieżka kariery)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Kiryl Halushka - K&K Global

Marka De L’amour Presents to zespół ludzi z pasją, którzy na co dzień pracują na rzecz prawdziwej miłości. Jedni z naszych Klientów to są znani Włoscy i Niemieccy piłkarze, gwiazdy oraz blogerzy.

Jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się marką. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą prezentów i bardzo dobrze nam to wychodzi. Jesteśmy firmą, bez korpogonitwy, bez dress codu, ale w pełni zaangażowanym zespołem. Naszym atutem są ludzie – uprzejmi, odważni i słowni. Bardzo mocno wierzymy w potencjał ludzki i z całych sił staramy się rozwijać talenty każdego współpracownika.

W De L’amour Presents nie mamy owocowych wtorków, nie pracujemy w „młodym, dynamicznym zespole”. Czy jest zatem coś, czym możemy Cię przekonać? Spróbujmy tak: Wyobraź sobie, że pracujesz z przyjacielem przy jednym projekcie. Uczysz się od niego, w każdej chwili możesz liczyć na jego wsparcie, zapytać o zdanie i poprosić, aby zaparzył Ci kawę, bo nie chcesz się odrywać od pracy. Wiesz, że nie odmówi, tylko uśmiechnie się i zapyta, czy nałożyć Ci ciasto, czy jednak jesteś na diecie. Masz swobodę działania, a Twoje pomysły są mile widziane.

To więcej niż marka, to przede wszystkim ludzie: nasi klienci, kontrahenci, nasi pracownicy, nasze rodziny. Zabiegamy o doskonałość. Pragniemy stale poprawiać swój nienaganny wizerunek, prestiż oraz styl. Dbamy i doceniamy każdego klienta, traktując go tak, jak sami tego sobie byśmy życzyli.

Przewiń do profilu firmy

Zostaw nam CV jeśli:

  • Pragniesz dalej się rozwijać w tym kierunku i pogłębiać wiedzę,

  • Nauka nowych rzeczy sprawia Ci frajdę,

  • Jesteś osobą ambitną i doskonałej

Etapy rekrutacji:

  • 1. Wyślij CV

  • 2. Jeśli przykujesz naszą uwagę – skontaktujemy się z Tobą i wyślemy Ci krótkie zadanie

  • 3. Poznajmy się! Przyjedziesz do nas na rozmowę rekrutacyjną do biura w Warszawie lub online