Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

RAM BALTIC SP Z O OO firmie

RAM BALTIC SP Z O O

Stanisława Kierbedzia 4/16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie i organizacja działań marketingowych dla wszystkich naszych marek

  • Planowanie działań w trybie miesięcznym, kwartalnym i rocznym

  • Odpowiedzialność za wizerunek firmy w kanałach Internetowych

  • Tworzenie oraz wdrażanie contentu i strategii marketingowej dla kanałów online

  • Tworzenie, edytowanie oraz uaktualnianie firmowych stron www

  • Tworzenie harmonogramów związanych z wysyłką newsletterów i ich przygotowanie

  • Planowanie i kreacja wydarzeń targowych

  • Ścisła współpraca z działem marketingu w USA

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: Marketing, PR, Zarządzanie marką)

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu przygotowania, koordynacji oraz budżetowania działań marketingowych

  • Skuteczność i wysoka umiejętność samodzielnego gospodarowania czasem

  • Znajomość programów graficznych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość weryfikowana podczas rozmowy rekrutacyjnej)

Mile widziane

  • Posiadanie prawa jazdy kat. A i B

To oferujemy

  • Dużą swobodę działania popartą wynikami

  • Kameralny zespół

  • Doskonałą atmosferę pracy

  • Stabilną formę zatrudnienia

  • Wszystkie niezbędna narzędzia

RAM® Mounts jest wiodącym producentem wytrzymałych i wszechstronnych systemów montażowych, etui ochronnych i rozwiązań dokujących do urządzeń mobilnych. Unikalna konstrukcja systemu RAM® Mounts zapewnia szybką instalację, regulację, wytrzymałość, tłumienie drgań i niezwykłą trwałość.

Przewiń do profilu firmy