Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Grupa Kapitałowa Inter Cars

Zgrupowania AK "Kampinos" 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca z zawartością graficzną treści marketingowych

  • Planowanie, realizacja i koordynowanie kampanii reklamowych ze szczególnym uwzględnieniem różnych form reklamy on-line

  • Współpraca z agencjami marketingowymi, wydawnictwami oraz salonami sprzedaży

  • Praca nad zawartością treści stron internetowych

  • Koordynacja publikacji w kanałach Social Media: Facebook, Instagram

Nasze wymagania

  • Otwartość, łatwość nawiązywania relacji

  • Znajomość internetowych narzędzi marketingowych,

  • Znajomość branży motocyklowej

  • Umiejętność tworzenia kampanii reklamowych

  • Lekkie pióro, pozwalające na samodzielne przygotowanie treści marketingowych

  • Znajomość narzędzi analityczny, takich jak Google Analitics

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Zaangażowanie, inicjatywa i transparentność pracy,

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

Stabilne zatrudnienie

Atrakcyjne warunki pracy

Ciekawy i przyszłościowy projekt

Możliwość realizowania własnych pomysłów

Dobrą atmosferę w zespole

Autonomię w działaniu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Inter Cars S.A. to polska firma od lat będąca na pozycji lidera na rynku dystrybucji części do samochodów. Firma również dynamicznie rozwija się jako dystrybutor części i odzieży motocyklowej. Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu do pracy w zespole Rynku Motocyklowego Części.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.