Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

ZIEMIA INWESTYCJE Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

ZIEMIA INWESTYCJE Sp. z o.o. Sp.k.

Aleje Jerozolimskie 123A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej i strategii komunikacji

  • Prowadzenie działań wizerunkowych

  • Obsługiwanie kanałów social media: Facebook, Instagram i Linkedin

  • Współtworzenie kreacji online

  • Wspieranie działań performance marketingu

  • Prowadzenie działań employer branding

  • Analizowanie i inicjowanie nowych działań marketingowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w kreowaniu wizerunku marki

  • Doświadczenie w budowaniu pozycji eksperta

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi social media

  • Praktyczna wiedza w zakresie marketingu online

  • Wyczucie i umiejętność w kreowaniu materiałów reklamowych i wizerunkowych

  • Proaktywne nastawienie i pozytywna energia

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę lub działalność gospodarczą

  • Świetną atmosferę, młody startup'owy zespół

  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy

  • Samodzielność w działaniu i otwartość na nowe pomysły

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Ziemia Inwestycje zajmuje się developmentem i sprzedażą działek rekreacyjnych i wakacyjnych Polsce, w ciekawy, nowatorski sposób. Z wykorzystaniem najnowszych technologii i wielu niestandardowych rozwiązań. Pracujemy w młodym zespole w start-upowym biurze w centrum Warszawy.

Przewiń do profilu firmy