Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Kochański & Partners Sp.k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja i kreowanie działań marketingowych

  • digital marketing ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju strony internetowej

  • bieżąca koordynacja mediów społecznościowych, w tym organizowanie kampanii marketingowych, mierzenie ruchu na stronie, budowanie zasięgów (LI, FB, YT)

  • automatyzacja działań e-mail marketingowych

  • wsparcie przy organizowaniu podcastów

  • organizowanie webinarów oraz wydarzeń firmowych

  • współtworzenie materiałów marketingowych dla poszczególnych kanałów komunikacji

  • research rynkowy

  • współkreowanie i umacnianie wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe – preferowanymi kierunkami są zarządzanie i marketing, public relations, stosunki międzynarodowe, dziennikarstwo

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Power Point i Word

  • dobra znajomość narzędzi e-marketingu

  • zdolność kreatywnego myślenia i umiejętność szukania niestandardowych rozwiązań

  • nastawienie „hands on”

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2 high)

  • samodzielność i proaktywne podejście

  • komunikatywność i skuteczność w działaniu

  • umiejętność pracy w zespole

  • poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania

  • mile widziane doświadczenie w marketingu prawniczym i przygotowywaniu zgłoszeń do rankingów

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta

  • stałe zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • zdefiniowaną ścieżką kariery

  • dofinansowanie do pakietu sportowego

  • opiekę medyczną na poziomie VIP

  • możliwością przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

  • możliwość udziału w konwersacjach z native speakerem

  • udział w firmowych inicjatywach sportowych

  • profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

  • uczestnictwo w prestiżowych projektach

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • możliwość uczestnictwa w lekcjach języka angielskiego

Kochański & Partners Sp.k.

Tam, gdzie postęp spotyka się z doświadczeniem i wiedzą, powstają innowacyjne rozwiązania prawne zapewniające naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. W obliczu wyzwań stale zmieniającego się świata nie stoimy w miejscu – robimy pewny krok ku przyszłości.

Poznaj Kochański & Partners – firmę prawniczą jutra.

Przewiń do profilu firmy