Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

VEOLI BOTANICA Sp. z o.o.

Aleja Stanów Zjednoczonych 61

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu strategii komunikacji marketingowej marki;

  • Koordynacja przygotowania oraz produkcji materiałów marketingowych;

  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie przygotowania i wsparcia działań promocyjnych;

  • Udział w przygotowywaniu ekspozycji targowych i materiałów reklamowych;

  • Organizacja i koordynacja eventów oraz sesji zdjęciowych;

  • Koordynacja udziału marki w projektach specjalnych;

  • Wsparcie w realizacji procesów wdrożeniowych nowych produktów;

  • Monitoring i analizowanie miesięcznych działań, tworzenie raportów, ocena ich efektywności oraz rekomendowanie najlepszych rozwiązań na przyszłość;

  • Analiza trendów i rynku oraz monitoring działań konkurencji – przygotowywanie na tej podstawie rekomendacji biznesowych.

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowych;

  • Zdolność tworzenia jasnych i czytelnych briefów;

  • Wyczucie estetyki, swoboda wyrażania myśli oraz umiejętność tworzenia ciekawych komunikatów; mile widziana znajomość programów graficznych;

  • Umiejętności wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji biznesowych;

  • Umiejętność kreatywnego, samodzielnego i kompleksowego prowadzenia projektów;

  • Strategiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Dobra organizacja pracy, terminowość oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Otwartość na nowości, pozytywne myślenie;

  • Prezentowanie własnej inicjatywy;

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w ciekawej, twórczej atmosferze w pełnym pomysłów i energii do ich realizowania zespole;

  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i zaangażowania;

  • Przyjazną, sprzyjającą wszechstronnemu rozwojowi atmosferę pracy.

Veoli Botanica to młoda, dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji kosmetyków naturalnych zgodnych z filozofią Clean Beauty. Pełen pasji zespół uczestniczy w procesie produkcji kosmetyków od początku do końca, dbając o jakość produktów, na każdym etapie jego tworzenia.

W wyniku kolejnego etapu rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Marketingu.

Poszukujemy osoby samodzielnej i odpowiedzialnej. Dajemy dużą swobodę działania i możliwość rozwoju, a w zamian oczekujemy inicjatywy i innowacyjnych pomysłów.

Przewiń do profilu firmy