Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

GREEN HOUSE DEVELOPMENT S.A.

  • Puławska 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Puławska 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy realizacji strategii marketingowej oraz sprzedażowej Firmy, zarządzanie budżetem marketingowym, bieżąca optymalizacja działań, raportowanie wyników.

  • Planowanie i wdrażanie kampanii marketingowych, działań PR, kampanii prosprzedażowych i wizerunkowych, działań promocyjnych, public relations i reklamowych kierowanych do kanałów B2B, B2C, współpraca przy prowadzeniu internetowej strony firmowej oraz komunikacji w sieci.

  • Analiza oraz raportowanie skuteczności prowadzonych działań.

  • Bieżąca analiza rynku, branżowych trendów, monitoring działań konkurencji (w komunikacji marketingowej i sprzedażowej).

  • Współpraca z zewnętrznymi firmami (agencje reklamowe, graficzne, domy mediowe, PR, copywriterzy, drukarnie) w zakresie tworzenia materiałów wizerunkowych oraz wspierających sprzedaż.

  • Organizacja spotkań dla kluczowych partnerów firmy, eventów biznesowych, eventów prosprzedażowych (imprezy targowe, dni otwarte).

  • Ścisła współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku specjalisty ds. marketingu, preferowane w branży deweloperskiej

  • Wykształcenie wyższe (najchętniej w obszarze marketingu).

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych w online marketingu i new media, social media, organizacji eventów i konferencji (sprzedażowych, firmowych, branżowych).

  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, skuteczność w realizacji zakładanych celów.

  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, inicjatywa samodzielność.

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Interesującą pracę, możliwość rozwoju zawodowego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz kwalifikacji.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Niezbędne narzędzia pracy.