Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. marketingu

KRADEX ROBERT RADZIKOWSKIO firmie

KRADEX ROBERT RADZIKOWSKI

Naddnieprzańska 32

Wawer

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne zarządzanie wizerunkiem firmy
  • opracowywanie planów reklamowych i marketingowych
  • organizacja targów (w Polsce i za granicą) – w tym możliwy aktywny udział w targach,
  • kreacja i nadzór nad materiałami informacyjnymi (w tym katalogi produktowe), promocyjnymi, reklamowymi
  • współpraca z dystrybutorami firmy w zakresie wspólnych działań promocyjnych, wydarzeń targowych i innych wspierających sprzedaż
  • współpraca z działem handlowym
  • planowanie i koordynacja akcji marketingowych
  • copywriting (pisanie artykułów i tekstów na stronę internetową i do materiałów drukowanych, newsletterów, opracowywanie haseł reklamowych, artykułów prasowych)
  • współpraca z prasą, portalami branżowymi
  • projektowanie graficzne w oparciu o identyfikację korporacyjną (pakiet Adobe) – w tym między innymi: banery reklamowe, ulotki, foldery, reklamy prasowe, roll-upy
  • filmowanie i montaż na potrzeby Social Media (pakiet Adobe), prowadzenie profili firmowych (FB, YT, LINKEDIN, Twitter)
  • nagrania głosu lektorskiego do filmów produktowych
  • współpraca z blogerami, hobbystami, youtuberami, szkołami branżowymi oraz organizatorami konkursów (np. robotycznych)
  • nadzór nad kampaniami Adwords oraz pozycjonowaniem strony www, współpraca z agencją zewnętrzną
  • monitoring Internetu i Social media – Brand 24, Google Analytics
  • organizacja konkursów, nadzór nad wsparciem działań społecznych

Nasze wymagania

  • umiejętność wykonywania wszystkich wymienionych obowiązków,
  • samodzielność,
  • aktywność,
  • umiejętność organizowania pracy i zarządzania czasem
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie)
  • bardzo dobrze skomunikowane miejsce pracy (PKS, PKP, prywatny bus)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy

Firma KRADEX istnieje od 1985 roku. Jesteśmy największym w Polsce producentem obudów z tworzyw sztucznych dla potrzeb elektroniki. Dostarczamy nasze produkty dla ponad 2500 klientów krajowych i zagranicznych. Nasza oferta składa się z szerokiej gamy obudów uniwersalnych, obudów do zasilaczy, pilotów, centralek alarmowych, multimetrów, głośników, modułów elektrycznych oraz wielu innych. Posiadamy własną narzędziownię i biuro projektowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Specjalista ds. marketingu, Naddnieprzańska 32, Wawer, Warszawa