Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

IMAGE Skincare Poland

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja strategii marketingowej

  • Współtworzenie oraz wdrażanie strategii marketingowej dla kanału online

  • Czynny udział w rozwijaniu profilu marki w mediach społecznościowych

  • Kreowanie działań z zakresu content marketingu

  • Redagowanie przekazów i treści reklam dla dedykowanych grup odbiorców (m.in. mailingi, social media, blog, artykuły branżowe, publikacje sponsorowane, banery i materiały reklamowe)

  • Wsparcie w tworzeniu treści do strony internetowej i materiałów reklamowych oraz ich implementacja

  • Aktywne współtworzenie, wdrażanie i realizacja planów marketingowych

  • Analiza rynku, monitorowanie najnowszych trendów oraz działań konkurencji

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w sieci (strona internetowa, media społecznościowe, serwisy branżowe)

  • Monitorowanie i analiza efektów prowadzonych działań marketingowych

  • Współtworzenie materiałów szkoleniowych

  • Identyfikowanie potencjalnych odbiorców produktów marki

  • Budowanie i rozwijanie trwałych relacji biznesowych z Klientami

  • Bieżąca współpraca z agencjami i innymi podwykonawcami

  • Organizacja webinarów i innych wydarzeń firmowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w Dziale Marketingu (preferowane branża kosmetyczna)

  • Znajomość obszarów marketingowych, takich jak: content marketing, copywriting, social media, e-mail marketing

  • Lekkie pióro, tworzenie angażujących treści i umiejętność redagowania tekstów

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętności interpersonalne

  • Kreatywność oraz inicjatywa, zmysł estetyczny, pasja do marketingu

  • Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy

  • Samodzielność i elastyczność w działaniu

  • Umiejętność poruszania się po Internecie, mediach społecznościowych

  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pracę z kosmetykami najwyższej klasy i światową marką o ugruntowanej pozycji

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Pakiet szkoleń produktowych

  • Pracę w dynamicznej firmie nastawionej na rozwój i pogłębianie wiedzy branżowej

  • Możliwość testowania produktów marki, w tym nowych niewprowadzonych jeszcze na rynek

  • Bardzo dobrą, pozytywną atmosferę pracy

Wiodąca światowa marka kosmetyków profesjonalnych, która wyznacza nowe trendy i kierunki rozwoju skutecznych kosmetyków, czołowa marka amerykańskiego rynku profesjonalnego IMAGE SKINCARE.

W Polsce działamy z sukcesem już 14 lat.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Nasza oferta skierowana jest do osób dynamicznych, samodzielnych i niezależnych, lubiących kontakt z ludźmi, pragnących rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Jeżeli jesteś taką osobą i szukasz firmy, która stworzy Ci możliwości rozwoju osobistego i zapewni stabilność finansową aplikuj do nas.

Czekamy na Ciebie!