Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Marketingu

E100 International Trade Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

E100 International Trade Sp. z o.o.

Pory 78

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja strategii marketingowej
  • Planowanie, opracowywanie i realizacja kampanii online (w tym generowanie pomysłów na kampanie, ustalanie grup docelowych odbiorców danych kampanii, planowanie kampanii m. in. Facebook Ads, Google Ads, email marketing
  • Bieżące prowadzenie analiz danych i raportów dotyczących prowadzonych kampanii marketingowych – analiza efektywności prowadzonych kampanii
  • Wprowadzanie procesów automatyzacji marketingu
  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży w zakresie realizacji strategii komunikacji marketingowej z rynkiem
  • Przygotowywanie, nadzór i koordynacja planu promocji
  • Tworzenie materiałów reklamowych, wizerunkowych i promocyjnych
  • Monitorowanie i analiza rynku pod kątem potrzeb klientów i działań konkurencji
  • Poszukiwanie i testowanie nowych narzędzi zwiększających podstawowe wskaźniki sprzedaży (KPI)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, komunikacyjne i planistyczne zorientowane na dostarczanie wyników biznesowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności prezentacyjne i organizacyjne
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Pasję, pozytywne nastawienie do pracy
  • Sumienność oraz punktualność
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Przyjazna atmosfera pracy oraz zgrany zespół,
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,
  • Pakiet Benefitów; opieka medyczna, karta Multisport, e-learningowi system nauki języków obcych,
  • Szkolenia wdrożeniowe.

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Sieć akceptacji Naszej karty to już 16 500 lokalizacji w 32 krajach i w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 200 pracowników a w ramach grupy Nasza struktura to ponad 800 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy, aby rozwijać obszary, w których pracujemy.

Specjalista ds. Marketingu, Pory 78, Mokotów, Warszawa