Specjalista ds. Marketingu

Drager Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 15 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii marketingowej (m.in. analiza rynku, zarządzanie portfolio produktów, monitorowanie efektów działań marketingowych),

  • Organizowanie i prowadzenie prezentacji urządzeń medycznych marki Dräger,

  • Prowadzenie szkoleń dla klinicystów w ramach powierzonej grupy produktowej,

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z użytkownikami,

  • Przygotowywanie i prowadzenie działań marketingowych,

  • Realizacja innych działań wsparcia sprzedaży we współpracy z działem handlowym

Nasze wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w zakresie marketingu na rynku szpitalnym,

  • Wykształcenie wyższe (kierunkowe lub pokrewne),

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym,

  • Znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Biegła znajomość pakietu MS Office.

  • Komunikatywność i umiejętność budowania profesjonalnych relacji.

To oferujemy

Będąc międzynarodową korporacją branży medycznej i technologii ochrony życia i zdrowia zatrudniającą ponad 13 000 pracowników w świecie, możemy zaoferować Ci atrakcyjne stanowisko pracy. Przykładamy uwagę do planowania indywidualnej ścieżki rozwoju dla Ciebie oraz dopasowanego pakietu benefitów. Dbamy o stałe tworzenie przyjaznej i zdrowej atmosfery pracy, która umożliwi Ci rozwój i da wiele satysfakcji z pełnionych obowiązków.

Jako kandydatowi możemy zaoferować Ci atrakcyjne stanowisko pracy, na które składa się:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Praca w pełnym wymiarze czasu pracy,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Indywidualna ścieżka rozwoju,

• Profesjonalne narzędzia pracy,

• Pakiet benefitów,

• Spotkania, wyjazdy integracyjne,

• Cotygodniowe witaminy w postaci dostępnych świeżych warzyw i owoców.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

Tak się u nas pracuje

Dla naszej spółki Dräger Polska Sp. z o.o., poszukujemy osoby na stanowisko:

Z Warszawy lub Katowic

Teren pracy – cała Polska