Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

PURO Hotels

PURO Hotels

aleja Jana Pawła II 22

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja tworzenia grafik i produkcji materiałów promocyjnych dla restauracji i barów znajdujących się w hotelach sieci PURO

  • przygotowywanie layoutów menu dla barów i restauracji w oparciu o brand booki

  • przygotowywanie materiałów reklamowych dla marki PURO

  • tworzenie treści promocyjnych (copywriting)

  • aktualizacja stron internetowych w oparciu o system CMS

  • wsparcie działu marketingu w realizacjach produkcji marketingowych – sesji zdjęciowych, eventów, filmów

  • wsparcie działu marketingu w realizowaniu planów komunikacji w kanałach social media barów i restauracji znajdujących się w hotelach sieci PURO

  • prace administracyjne

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • pomysłowość, znajomość trendów w obszarze „lifestyle” (design, kulinaria, moda etc.)

  • umiejętność tworzenia treści reklamowych w języku polskim i angielskim

  • doświadczenie w tworzeniu materiałów promocyjnych do druku (współpraca z grafikami lub agencjami)

  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole

  • przyjazną, nieformalną atmosferę

  • umowę o pracę

  • pakiet medyczny

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

  • zniżki na pobyty i usługi w hotelach PURO

  • realne możliwości budowania ścieżki rozwoju

  • biuro w centrum Warszawy

PURO Hotels

PURO to więcej niż hotel. To otwarty dom, w którym dużo się dzieje.

Lobby to duży pokój dzienny, tętniący życiem od rana do wieczora. Tam rozpoczniesz poranek z kubkiem kawy, zaszyjesz się z laptopem, a wieczorem wypijesz wino z przyjaciółmi. Restauracje i bary w PURO otwarte są dla wszystkich. Spotkasz tam gości z całego świata i ludzi miasta.

W PURO otaczamy się najlepszym wzornictwem. Cenimy młodych artystów i kolekcjonujemy ich dzieła. Popularyzując design i sztukę opowiadamy o współczesnym świecie.

Lubimy miasto i miejskie życie. Dlatego zawsze znajdziesz nas w centrum. Dzięki lokalizacji oraz inspiracji miejscową architekturą każdy hotel stanowi jego integralna część.

PURO to wyjątkowe hotele, które tworzą wyjątkowi ludzie.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o wysłanie CV w języku angielskim.