Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arche S.A. z siedzibą w Warszawie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.” Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Arche S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 361. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe zostaną trwale usunięte w ciągu trzech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

ARCHE S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze dzień
    do: 24 paź 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy oryginalnego i ciekawego specjalisty marketingu, do kompleksowej opieki nad nowatorskim i wyjątkowym przedsięwzięciem. Osoby twórczej, a nie odtwórczej, kreatywnej, a nie nudnej, samodzielnej, z pomysłami i inicjatywą. Stawiamy cele, Ty dobierasz środki i je realizujesz.

Marketing dotyczyć będzie systemu inwestycyjnego nieruchomości; będzie oznaczać konieczność zaplanowania, przygotowania i przeprowadzenia skutecznych kampanii w social media i innych kanałach, stałej dbałości o serwis www i fanpage, znajomości SEO i google analytics, pilnowania wykonawców (lub podwykonawców) strony i innych elementów przekazu, czytania co piszą o nas i co warto im odpisać. Współpracy z mediami. Wymagana biegła obsługa komputera, szybkie kojarzenie faktów, umiejętność słuchania, rozmawiania i poprawnego pisania.

Nasze wymagania

Jeśli szukasz spokojnego miejsca na spędzenie czasu w ciągu dnia - nie wysyłaj CV. Pracy będzie dużo i często pod presją czasu. Jeśli jednak chcesz znać cel i mieć możliwość samodzielnego dążenia do niego z wykorzystaniem swojego potencjału - pisz, linkuj. Forma współpracy do ustalenia. Stanowisko jest, rozwojowe, perspektywa bardzo ciekawa, podobnie jak samo przedsięwzięcie.

To oferujemy

  • Dużą samodzielność i autonomię w działaniu

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na zasadach B2B

  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń

  • Udział w unikatowym projekcie

  • Perspektywy rozwoju zawodowego

  • Wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników

ARCHE S.A.

Grupa Arche jest właścicielem prężnie rozwijającej się sieci hoteli. Kolekcja to rewitalizowane hotele historyczne oraz hotele miejskie. Każdy z nich ma swoją historię, swój niepowtarzalny styl.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje