Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Anicar Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Anicar Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 168. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Anicar Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 27 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Systematyczne i zgodne ze strategią prowadzenie profili firmy w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Linkedin, wizytówki Google)

  • Przygotowywanie treści publikowanych online (www, blogi, social media)

  • Planowanie i realizacja płatnych kampanii reklamowych (Facebook, Google)

  • Aktualizacja i administracja stron www (znajomość Wordpress)

  • Współtworzenie strategii komunikacji oraz contentu w social mediach

  • Organizacja dni otwartych i targów

  • Analiza i raportowanie skuteczności prowadzonych działań

  • Monitorowanie branży oraz działań konkurencji

  • Współpraca z działem sprzedaży, grafikami oraz zewnętrznymi agencjami

Nasze wymagania

  • Skoncentrowanie na celu oraz elastyczność w stale zmieniającym się środowisku pracy

  • Umiejętności researchu

  • Kreatywnej głowy, samodzielności oraz inicjatywy

  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Skrupulatność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Doświadczenie w pracy w agencji reklamowej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i pracę stacjonarną w centrali firmy od poniedziałku do piątku

  • Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy sprzyjającą wszechstronnemu rozwojowi

  • Szkolenia produktowe

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon oraz laptop)

Tak się u nas pracuje