Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ALM Services Technology Group, z siedzibą przy ul. Puławska 145 02-715 Warszawa, w celu realizacji tego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałem powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych realizowanych przez ALM Services Technology Group.

Specjalista ds. marketingu

ALM Services Technology Group Sp. z o.o.

Puławska 145

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Poznanie i bycie na bieżąco z projektami, które realizujemy w ALM

  • Wykorzystywanie wiedzy na temat projektów w promocji marki w mediach społecznościowych (Linkedin, Facebook, Instagram)

  • Tworzenie i zarządzanie treściami na stronie www oraz w intranecie

  • Przygotowywanie materiałów sprzedażowych i promocyjnych (m.in. pisanie artykułów branżowych przy bliskiej współpracy ze środowiskiem IT)

  • Monitorowanie trendów i nowości w obszarze marketingu i benchmark konkurencji

Nasze wymagania

  • 3+ doświadczenia w branży marketingowej (mile widziana branża IT, środowisko software house'u)

  • Doskonałe zdolności organizacyjne, inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • Wiedza o aktualnych trendach marketingowych

  • Lekkie pióro, doświadczenie redakcyjne, copywriterskie lub w content marketingu

  • Pomysłowość, kreatywność i poczucie estetyki

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2

To oferujemy

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

  • Elastyczny czas pracy

  • Dofinansowanie zajęć sportowych (MultiSport)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Unikalną kulturę organizacyjną skoncentrowaną na współpracy i rozwiązywaniu problemów

W ALM Services Technology Group zajmujemy się tworzeniem pionierskich rozwiązań informatycznych. Działamy zgodnie z regułami „Application Lifecycle Managment” skupiając się na jakości i efektywności technologii, które stosujemy.

Będąc częścią ALM Services, staniesz się częścią kultury, w której praca zespołowa i zaangażowanie są nagradzane, a różnorodność jest szanowana i ceniona.

Przewiń do profilu firmy