Jeśli jesteś zainteresowana/y udziałem w dalszych procesach rekrutacyjnych po zakończeniu bieżącego procesu prosimy o dodanie do przesłanego CV poniższej zgody (np. poprzez dopisanie na CV): „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych realizowanych przez 99rent Sp. z o.o.” Jeśli w CV zawarto dane wykraczające poza zakres wskazany w Art. 22 1 §1 Kodeksu pracy prosimy o dodanie do przesłanego CV poniższej zgody (np. poprzez dopisanie na CV): „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych wykraczających poza zakres wynikający z art. 22 1 §1 Kodeksu pracy.”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

99rent Sp. z o.o.

  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Połczyńska 10

Bemowo

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie procesami promocyjnymi w grupie 99rent,

  • planowanie i realizacja kampanii wizerunkowych, sprzedażowych,

  • realizacja wspólnie wypracowanych mierników efektywności biznesowej prowadzonych kampanii,

  • współtworzenie treści informacyjnych i sprzedażowych z uwzględnieniem charakterystyki branży i trendów rynkowych,

  • prowadzenie profili marki w mediach społecznościowych,

  • przygotowywanie materiałów marketingowych m.in.: ulotki, broszury, odzież firmowa,

  • tworzenie i redagowanie treści na potrzeby różnych kanałów komunikacji, m.in. postów do SM, artykułów na bloga, opisów na stronę www, tekstów na portale zewnętrzne,

  • współpraca z zewnętrznymi partnerami tj. grafikami, fotografami i filmowcami,

  • przygotowywanie planów udziału w eventach (głownie sportowych) i nadzór nad ich przebiegiem,

  • tworzenie strategii współpracy z influencerami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku 2 lata,

  • znajomość środowiska MS Office w stopniu bardzo dobrym,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • kreatywne spojrzenie i otwarte podejście,

  • umiejętność poruszania się w social mediach, redagowania postów i krótkich informacji,

  • umiejętność kreowania wizerunku pracodawcy,

  • wysoka kultura osobista,

  • inicjatywa, aktywne podejście i zaangażowanie w powierzone zadania,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • mile widziane będą ukończone szkolenia i kursy w obszarze marketingu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie dogodnej formy współpracy,

  • przejrzyste warunki zatrudnienia,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • możliwość rozwijania swoich umiejętności i kompetencji zawodowych przy ciekawych i wymagających projektach,

  • miłą atmosferę pracy,

  • dobrą lokalizację biura (tuż obok przystanków tramwajowych i autobusowych),

  • możliwość przystąpienia do programu Multisport.

O nas

99rent to sprawdzona wypożyczalnia oferująca wynajem samochodów na terenie całej Polski. Działamy na rynku od 2008 roku – od tej pory poprzez dynamiczny i nieustanny rozwój przedsiębiorstwa, zajęliśmy czołowe miejsce na rynku. Posiadamy 40 oddziałów w całym kraju, a nasza flota to ponad 2000 samochodów.