Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Adampol SA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 04 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie działań marketingowych i kampanii leadowych

  • współtworzenie strategii komunikacji marki (wspólnie z zewnętrzną agencją)

  • wsparcie działań sprzedażowych

  • tworzenie i prowadzenie kampanii marketingowych poprzez e-mail, media społecznościowe, wydarzenia branżowe, itd.

  • analiza, raportowanie i optymalizowanie realizowanych kampanii

  • zdobywanie MQL (kwalifikowanych leadów marketingowych)

  • tworzenie treści marketingowych i koordynacja ich wdrożenia

  • zarządzanie profilami marki na portalach społecznościowych

  • budowanie i utrzymywanie relacji z mediami

  • planowanie i nadzorowanie budżetu marketingowego

Nasze wymagania

  • doświadczenie marketingowe (najlepiej B2B) w zakresie generowania leadów, zarządzania kampaniami, planowania strategii działań marketingowych

  • doświadczenie w kreowaniu i realizacji kampanii marketingowych

  • wiedza na temat strategii SEO i SEM oraz narzędzi analitycznych

  • doświadczenie w zarządzaniu budżetami marketingowymi

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu

  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (umożliwiającym swobodną komunikację biznesową) – warunek konieczny

  • znajomość branży logistycznej, technologicznej lub motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przyjazny i zgrany zespół współpracowników

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w modelu hybrydowym

  • narzędzia do pracy: laptop, telefon

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • bezpłatne obiady

Adampol SA

ADAMPOL S.A. to nie tylko transport i spedycja. ADAMPOL S.A. to szereg działań i usług związanych z łańcuchem dystrybucji.

To firma dynamicznie rozwijająca się i świadcząca usługi na najwyższym światowym poziomie, korzystająca przy tym z najnowszych i najlepszych technologii. Oprócz transportu i spedycji świadczymy usługi logistyczne, magazynowe oraz serwisowe. Wysoko wykwalifikowana kadra, ciągła nauka oraz rozszerzanie działalności to kolejne ze znaków rozpoznawczych firmy.

Przewiń do profilu firmy