Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Super Pharm

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Super Pharm

Domaniewska 48

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie przygotowania kreacji i druku gazetek reklamowych (regularnych, kosmetycznych, specjalnych) we współpracy z agencjami reklamowymi i Działem Zakupów, w tym miedzy innymi:

  • opracowywanie briefu na koleje wydania gazetek reklamowych

  • przygotowywanie makiety gazetki dla działu handlowego

  • przekazywanie materiałów do kreacji gazetki do agencji zgodnie z harmonogramem

  • weryfikacja poszczególnych etapów pracy nad gazetką

  • nadzór nad sesjami fotograficznymi: organizowanie materiałów do sesji, zatwierdzanie kreacji

  • Zarządzanie bazą zdjęć

  • Wsparcie Działu Marketingu w przygotowywaniu pozostałej komunikacji (media, eventy)

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w przygotowywaniu gazetek reklamowych dla sieci handlowych

  • Wykształcenie wyższe z zakresu marketingu, PR, reklamy

  • Znajomość zasad tworzenia gazetek reklamowych

  • Doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi, agencjami PR, drukarniami

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację

  • Sprawność w posługiwaniu się aplikacjami z pakietu MS Office

  • Umiejętność komunikowania się i nastawienie na współpracę

  • Inicjatywa i zaangażowanie

  • Dążenie do realizacji celu i poczucie odpowiedzialności za efekt

  • Doskonała organizacja pracy

  • Gotowość do pracy w trybie hybrydowym (3 dni tygodniowo w biurze, 2 dni zdalnie)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz szeroki pakiet benefitów

  • Ciekawe, różnorodne zadania, w których możesz wykorzystać swoją kreatywność i poczucie estetyki

  • Możliwość zdobywania wiedzy i rozwoju w ramach marketingu w branży beuaty oraz dostęp do wartościowych szkoleń

  • Współpracę z najlepszymi agencjami kreatywnymi

  • Możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

Super Pharm

Super Pharm

Apteka, perfumeria, drogeria i salon optyczny? 4 w 1 – nasza specjalność, nasza duma.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, morze profesjonalizmu i dobrej, przyjaznej atmosfery, to współpraca oparta na zaufaniu, multum szans na rozwój i obiecująca meta w postaci awansu, będąca jednocześnie początkiem nowej drogi zawodowej.

Szkolenia, indywidualne podejście do każdego pracownika, a przy tym uszanowanie work-life balance? Oczywiście!

Zapraszamy do Super-Pharm.

Przewiń do profilu firmy