Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

Ambasada Austrii - Wydział Handlowy

Aleje Jerozolimskie 44

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie zapytań austriackich i polskich klientów biura oraz budowanie sieci kontaktów w różnych branżach

  • Tworzenie adresowych baz danych niezbędnych do opracowywania zapytań, realizacji projektów i wydarzeń

  • Wyszukiwanie informacji gospodarczych w Internecie i innych dostępnych źródłach

  • Organizacja imprez (misje gospodarcze/delegacje austriackich przedsiębiorców, targi branżowe itp.) w tym przygotowanie materiałów, organizacja niezbędnej infrastruktury

  • Wykonywanie tłumaczeń z języka niemieckiego i angielskiego na polski oraz z języka polskiego na niemiecki lub angielski

  • Tworzenie raportów branżowych

  • Współpraca z przedstawicielami urzędów i organizacji

  • Udział w seminariach, targach i innych wydarzeniach gospodarczych

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego i polskiego w mowie i piśmie (C1/C2)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowane wykształcenie techniczne)

  • Pełna dyspozycyjność, praca 5 dni w tygodniu w biurze w pełnym wymiarze godzin (40h/tyg.)

  • Terminowe wykonywanie powierzonych zadań

  • Znajomość pakietu MS Office, umożliwiająca płynną pracę biurową

  • Zaangażowanie, własna inicjatywa, odpowiedzialność

To oferujemy

  • Umowę o pracę z Wydziałem Handlowym Ambasady Austrii

  • Wynagrodzenie 13 razy w roku

  • Komfortowe warunki pracy w centrum Warszawy w nowo otwartym biurowcu Widok Towers

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Codzienną praktykę językową poprzez kontakt z firmami austriackimi

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim bezpośrednio za pomocą przycisku aplikuj.

ADVANTAGE AUSTRIA to sieć niemal 100 biur w ponad 70 państwach, oferujących firmom i ich partnerom handlowym szeroki zakres usług. Blisko 800 pracowników na całym świecie wspiera Państwa w znalezieniu właściwych dostawców i partnerów biznesowych w Austrii. Co roku organizujemy około 1.200 wydarzeń, ułatwiających nawiązywanie kontaktów handlowych. Dalsze działania ADVANTAGE AUSTRIA to pomoc w kontakcie z firmami austriackimi, szukającymi importerów, dystrybutorów i przedstawicieli handlowych oraz udzielanie wyczerpujących informacji na temat lokalizacji biznesowej i wejścia na rynek austriacki.

Wydział Handlowy Ambasady Austrii w Warszawie poszukuje pracownika biurowego – specjalisty ds. marketingu. Umowa o pracę od 01.07.2022.

Przewiń do profilu firmy