Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Mostostal Warszawa S.A.

Konstruktorska 12a

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie graficzne materiałów marketingowo-promocyjnych (plakaty, bannery, prezentacje, ulotki, broszury, katalogi, gadżety firmowe),

  • organizowanie i koordynowanie wydarzeń specjalnych – eventów firmowych, imprez branżowych na budowach,

  • realizacja działań w zakresie identyfikacji graficznej firmy,

  • kontrolowanie stanu magazynowego materiałów marketingowych i brandingowych,

  • ścisła współpraca z jednostkami wewnętrznymi oraz drukarniami i agencjami reklamowymi i eventowymi w zakresie działań marketingowych.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe lub student/ka ostatniego roku - preferowane kierunki: marketing, PR, reklama, dziennikarstwo i pokrewne,

  • mile widziane doświadczenie pracy w portalu internetowym,

  • mile widziane doświadczenia organizacji eventów,

  • dobra znajomość obsługi MS Power Point,

  • dobra znajomość programów graficznych typu Canva, Adobe,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym,

  • prawo jazdy kat. B (obowiązkowo),

  • dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych na terenie całej Polski (ok. 2 w miesiącu),

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,

  • zmysł estetyczny,

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość długofalowej współpracy,

  • pracę w zróżnicowanym (m.in. wielopokoleniowym) zespole,

  • możliwość wykazania się posiadanymi umiejętnościami i wiedzą,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • szeroki pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona  – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Przewiń do profilu firmy