Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Grupa Mediowa Time

Dęblińska 6

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i wdrażanie działań strategii komunikacji marketingowej i kampanii reklamowych dla brandów: www.projekty.murator.pl oraz www.finanse.murator.pl

  • planowanie oraz realizacja kampanii digital oraz promocji w mediach: radio, prasa, tv

  • kreowanie i zlecanie kampanii reklamowych w SM oraz prowadzenie wybranych kanałów

  • działania w ramach marketing automation i lead generation

  • organizacja i promocja webinarów branżowych

  • monitorowanie oraz analizowanie wskaźników kampanii wraz z optymalizacją działań

  • proponowanie nowych aktywności oraz akcji promocyjnych w oparciu o najlepsze praktyki rynkowe

  • śledzenie aktualnych trendów i rozwiązań w digital marketingu

  • przygotowywanie materiałów reklamowych

  • współpraca z działem graficznym, zespołem redakcyjnym, e-commerce i pozostałymi zespołami w grupie mediowej

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia w planowaniu i realizacji działań marketingowych online

  • znajomość Google Analytics, Social Media, e-mail marketing

  • znajomość modeli rozliczeń, formatów i wskaźników efektywności

  • umiejętność prowadzenia kilku projektów równocześnie

  • samodzielność i realizacja wyznaczonych celów w określonym czasie

  • pasja do śledzenia nowych trendów w digital marketingu i wykorzystywania ich w praktyce

  • praca zespołowa ukierunkowana na wsparcie członków zespołu

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w tworzeniu komunikacji cenionych brandów medialnych i projektowych – Murator

  • wsparcie doświadczonego zespołu

  • pracę w czołowej polskiej Grupie Mediowej

  • możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach

  • dostęp do platformy z nauką języka angielskiego e-tutor

  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje, finansowanych przez pracodawcę - wybierasz samodzielnie

  • dofinansowanie do studiów w ramach wewnętrznego programu EDULAB

  • programy lojalnościowe oraz zniżki do sklepów i usług naszych partnerów biznesowych

  • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy, prowadzimy rekrutacje wewnętrzne

  • przyjemną atmosferę pracy, którą tworzą bardzo kreatywni ludzie

  • parking dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Znajdujemy się w gronie największych wydawców serwisów internetowych, a w portfolio wydawniczym naszej grupy znajdują się takie tytuły prasowe jak Super Express, Murator, M jak Mieszkanie i wiele innych, a także stacje radiowe m.in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio Super Nova, posiadamy również własne wydawnictwo – Harde.

Przewiń do profilu firmy