Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. marketingu

FITFOOD sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pełna odpowiedzialność za wszelkie działania marketingowe i codzienne zarządzanie powierzoną kategorią produktów, dbałość o ich wizerunek w komunikacji z konsumentami,
  • aktywny udział i inicjatywa w procesie rozwoju nowych produktów,
  • kreowanie, wdrażanie i monitorowanie projektów marketingowych, działań promocyjnych,
  • udział w budowaniu długoterminowej strategii marki,
  • analiza efektów prowadzonych działań marketingowych
  • nadzorowanie komunikacji prowadzonej przez inne działy Spółki i dbałość o ich zgodność ze strategią marketingową, współpraca w tym obszarze z działem Sprzedaży
  • ścisła i stała współpraca z działem Sprzedaży,
  • współpraca z firmą zewnętrzną przy bieżących kampaniach internetowych i mediach społecznościowych

Nasze wymagania

  • min.2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość narzędzi marketingowych,
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia,
  • otwartość na nowe zadania i inicjatywy,
  • skuteczność w działaniu,
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji tworzonej przez młody zespół,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • forma zatrudnienia według preferencji pracownika (umowa o pracę, kontrakt B2B),
  • możliwość rozwoju zawodowego ,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • zaplanowany onboarding - wiemy jak ważny jest etap wdrożenia pracownika,
  • życzliwą atmosferę - zawsze możesz liczyć na wsparcie zespołu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u

Jeżeli :

• chcesz się rozwijać

• cenisz sobie pracę w dynamicznym środowisku

• czerpiesz przyjemność z rozwoju nowych produktów

zgłoś się do Nas ! Dołączysz do zespołu ludzi, którzy działają z pasją i zaangażowaniem.

FITFOOD sp. z o.o.

FitFood - rozwijamy autorski system dystrybucji dań gotowych za pomocą nowoczesnych urządzeń FITBoxy zapewniając zdrowe i różnorodne posiłki w miejscu pracy

Specjalista ds. marketingu, Warszawa