Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

RESOLUTIO sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Udział w kształtowaniu strategii marketingowej i wdrażaniu przyjętych kierunków

  • Budowanie społeczności i prowadzenie komunikacji na profilach społecznościowych (Linkedin / Facebook)

  • Przygotowywanie landing pages informacyjnych i sprzedażowych oraz aktualizacja treści na stronie www

  • Przygotowywanie prostych materiałów graficznych spójnych z identyfikacją wizualną firmy

  • Wsparcie w organizacji wydarzeń/akcji promocyjnych (np. webinary, podcasty)

  • Monitorowanie trendów rynkowych i rekomendowanie kierunków działania

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w prowadzeniu profilu/li społecznościowych dla branży usługowej (Linkedin / Facebook)

  • Podstawowa znajomość WordPressa

  • Pierwsze doświadczenia z procesami automatyzacji marketingu (preferowany GetResponse)

  • Umiejętność tworzenia prostych grafik (Canva)

  • Lekkie pióro i perfekcyjna znajomość zasad języka polskiego

  • Inicjatywa oraz zaangażowanie w podjęte działania

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i systematyczność

  • Wysoki poziom znajomości programów MS Office (zwłaszcza Word, PowerPoint)

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)

Pracodawca oferuje

  • Pracę w firmie doradczej w obszarze HR o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Niekorporacyjne relacje i możliwość kreowania własnego stanowiska pracy

  • Atmosferę wsparcia, szacunku i otwartej komunikacji

  • Realizację ciekawych zadań w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Praca w systemie hybrydowym

  • Niezbędne narzędzia służbowe (laptop, telefon)

  • Dogodną komunikacyjnie lokalizację (stacja Metro Pole Mokotowskie)

Brzmi ciekawie? Zapraszamy do aplikowania! Być może czekamy właśnie na Ciebie 😊

Specjalizujemy się w diagnozie kompetencji i planowaniu ich rozwoju. Tworzenie i wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań i narzędzi jest naszą pasją. Dostarczamy Klientom zwinne rozwiązania, często przekraczając ich oczekiwania.

Jesteśmy częścią Grupy Pracuj. Na rynku usług HR działamy już ponad 18 lat.

Więcej o nas dowiesz się na www.resolutio.pl

Przewiń do profilu firmy