Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

EDINA Vetcare Group S.A

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz publikowanie treści zgodnych ze strategią komunikacji marki,

  • Obsługa mediów społecznościowych i stron internetowych firmy oraz wybranych placówek,

  • Wsparcie procesu brandingu i cobrandingu placówek Grupy EDINA,

  • Koordynacja eventów mających na celu wsparcie placówek,

  • Współpraca z podwykonawcami (m. in.: grafikami, agencjami reklamowymi, agencjami eventowym i marketingowymi),

  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych (ulotki, broszury, upominki),

  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze mediów społecznościowych,

  • Doświadczenie w tworzeniu i redagowaniu treści, grafik, krótkich filmów i animacji na potrzeby SM,

  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie i dopasowania komunikatów do różnych grup odbiorców,

  • Zmysł estetyki i podstawowej znajomości programów graficznych (np. Canva),

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i kreatywność,

  • Umiejętność budowania relacji z zespołem i klientem zewnętrznym,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie m.in. B2.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży weterynaryjnej,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

  • Współpracę z kreatywnym zespołem profesjonalistów,

  • Pracę pełną wyzwań i odpowiedzialności.

Rozwijamy wyjątkową opiekę weterynaryjną zapewnianą przez świetne zespoły weterynaryjne. Chcemy, aby wszystkie nasze placówki były miejscami, w których lekarze weterynarii, technicy, groomerzy i recepcjoniści mogą cieszyć się pracą.

Jesteśmy przekonani, że jest to najlepszy model zapewniający doskonałą opiekę, satysfakcję Klienta oraz pracowników, prowadzący do rozwoju zrównoważonych i dynamicznych firm w ich lokalnych społecznościach. Uważamy, że jest to unikalne podejście, które zapewnia długoterminową stabilność, większe zasoby i nowe szanse.

Nasze podstawowe zasady – Rozwój, Pasja do Jakości, Wspieranie się, Szczerość i Uczciwość, Empatia wobec Zwierząt – wspierają wszystko, co robimy. Wierzymy, że te elementy zapewniają rozwój i stwarzają warunki do dostarczania wyjątkowej opieki dla naszych pacjentów.

Tworzymy organizację, w której realizujemy ambitne cele biznesowe oraz dbamy o możliwości rozwojowe i potrzeby każdego z nas, a każdy Pracownik wspierający realizację planów Ediny jest dla nas ważny!

Jeśli chcesz dołączyć do przyjaznego grona współpracowników, jesteś zainteresowany pracą pełną wyzwań i odpowiedzialności oraz ważna jest dla Ciebie dobra atmosfera - świetnie trafiłeś!

Współpracując z nami przyspieszysz rozwój swojej kariery, zdobędziesz doświadczenie oraz znajdziesz nową ścieżkę rozwoju.

Przewiń do profilu firmy