Specjalista ds. marketingu

PAYPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Domaniewska 39

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie koncepcji materiałów reklamowych do kampanii online (scenariusze wideo, copy kreacji, strony docelowe, konspekty grafik),

  • współpraca z zespołem deweloperów (głównie z Graphic Designerami),

  • publikowanie i optymalizowanie kampanii w narzędziach reklamowych, zgodnie z ustalonymi celami,

  • realizacja bieżących zadań całego zespołu marketingu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość narzędzi reklamowych - głównie facebook ads i google ads (mile widziana znajomości innych platform),

  • znajomość trendów dot. tworzenia różnorodnych kampanii reklamowych,

  • inicjatywa, kreatywność i samodzielność w działaniu,

  • bardzo dobra organizacja pracy i dbałości o szczegóły,

  • otwartość na nowe rozwiązania technologiczne.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B);

  • interesujące wyzwania zawodowe;

  • pakiet benefitów: opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport, indywidualne lekcje języka angielskiego, ubezpieczenie na życie;

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach branżowych;

  • przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole;

  • możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteś kreatywny, lubisz nowe wyzwania i masz doświadczenie w planowaniu różnorodnych kampanii marketingowych? W PayPo szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu w roli Specjalisty ds. Marketingu i będzie wspierać nasz rozwój w obszarze tworzenia i emitowania kampanii reklamowych online. Jeśli chcesz pracować przy jednym z najdynamiczniej rosnącym fintechu na rynku, dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy