Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

SESDERMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Partycypacja w planowaniu i wdrażaniu strategii marketingowej marki niezbędnej do realizacji celów.

  • Kompleksowe i optymalne wdrażanie zdefiniowanych programów i planów przy współpracy z działami.

  • Wsparcie forecastingu na produkty sprzedażowe oraz elementy promocyjne.

  • Koordynacja działań w punktach sprzedaży wraz z monitoringiem wyników.

  • Przygotowywanie bieżących prezentacji, analiz, raportów, zestawień.

  • Nawiązanie relacji oraz wspieranie partnerów handlowych w aktywnościach marketingowych.

  • Koordynacja z pkt sprzedaży: przygotowanie cenników sprzedażowych (dla wszystkich partnerów handlowych) z nowymi kolekcjami.

  • Dostarczanie punktom sprzedaży niezbędnych materiałów mkt na potrzeby wszystkich POS (zaproszenia, druki komunikacyjne, ofertowe i inne).

  • Zbieranie, zestawianie oraz wysyłka raportów związanych ze sprzedażą: WRF/MRF (tygodniowo oraz miesięcznie zgodnie z ustalonym harmonogramem), Service Level/ Net Sales, GRP/sprzedaż kolekcji limitowanych za poprzedni miesiąc do Partnerów handlowych.

  • Monitorowanie rynku oraz konkurencji wraz z analizą cenową.

  • Analiza wszystkich przeprowadzonych projektów mkt, przygotowanie podsumowań, statystyk oraz prezentacji na potrzebny komunikacji wewnętrznej oraz Regionu.

  • Przygotowywanie projektów ad-hoc wymaganych przez Dział Marketingu.

  • Administrowanie wydatków i rozliczanie aktywności budżetowych (SAP).

  • Współpraca z innymi działami firmy, agencjami reklamowymi, drukarniami i innymi na potrzeby promocji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki komunikacja, marketing, PR lub techniczne).

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze marketingu, komunikacji.

  • „Lekkie pióro”, kreatywność oraz umiejętność tworzenia ciekawych treści.

  • Wysokie poczucie estetyki i kreatywność.

  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkoma projektami jednocześnie.

  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu.

  • Świetna organizacja pracy.

  • Umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań i celów.

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, precyzja i dbałość o szczegóły.

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Nastawienie na realizację celów, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office ze szczególnym uwzględnieniem Power Point.

  • Znajomość systemu do obsługi stron internetowych WordPress.

  • Język angielski na poziomie C1.

  • Znajomość narzędzi marketingu w sieci (mile widziane doświadczenie w realizacji kampanii optymalizujących SEO/SEM/SM).

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Dostęp do firmowych benefitów (prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe).

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Ciekawe, inspirujące projekty.

  • Realny wpływ na budowanie wizerunku firmy.

  • Możliwość wdrażania oraz kreowania własnych inicjatyw oraz pomysłów.

  • Wsparcie w rozwoju dla chcących poszerzać swoje umiejętności i praktyczną wiedzę.

  • Przyjazną atmosferę i zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie, w dynamicznym kreatywnym zespole z ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej jednym z liderów w branży.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Zakres odpowiedzialności

  • Aktywna partycypacja w realizacji celów marki – sprzedaży detalicznej/ B2B, kontrolowaniu wydatków i zysków – poprzez strategiczne planowanie i wykonywanie wszystkich działań marketingowych włączając eventy.

Jesteśmy światowej klasy producentem dermokosmetyków Sesderma i preparatów Mediderma dedykowanych profesjonalistom. Wyróżnia nas najwyższa jakość i stałe dążenie do poszerzania portfolio. Angażujemy się w badania i rozwój, tak aby nasze preparaty spełniały oczekiwania wymagających klientów. Produkty Sesderma obecne są od 30 lat w ponad 80 krajach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy