Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Grupa Inter Cars

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa firmowych kanałów social media

  • Tworzenie komunikacji w social media: planowanie, tworzenie contentu oraz jego aktualizacja

  • Budowanie kampanii reklamowych w social media

  • Koordynacja przygotowania treści (wideo, animacji i grafik statycznych) oraz zapewnienie terminowej publikacji

  • Monitorowanie i raportowanie efektywności komunikacji w social mediach, aktywności konkurencji oraz przygotowywanie rekomendacji

  • Moderacja dyskusji z użytkownikami platform społecznościowych

  • Tworzenie newsletterów

Nasze wymagania

  • Znajomość specyfiki mediów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, TikTok i nowych technologii

  • Dobra umiejętność redagowania tekstów z przeznaczeniem do komunikacji w mediach społecznościowych

  • Znajomość narzędzi marketingowych

  • Kreatywność oraz aktywność w poszukiwaniu inspiracji i tematów

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność pracy zarówno indywidualnej, jak i grupowej

  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej

  • Terminowość i dbałość o szczegóły

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w trybie hybrydowym

  • Samodzielność w realizacji projektów i realny wpływ na rozwój firmy

  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Bogaty pakiet szkoleń w zakresie poszerzania kompetencji miękkich oraz specjalistycznych - indywidualnie dobranych do potrzeb

  • Benefity pozapłacowe na preferencyjnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa)

  • Lekcje nauki języka angielskiego

  • Rozbudowany system kafeteryjny

  • Stacjonarne miejsce pracy: Warszawa, budynek Galerii Młociny

  • Zniżki pracownicze na ofertę handlową

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o. jest częścią grupy kapitałowej Inter Cars SA - lidera w dystrybucji części zamiennych do pojazdów osobowych i ciężarowych. Zespół Marketingu i Komunikacji międzynarodowej zajmuje się opracowaniem i realizacją strategii komunikacji marketingowej dla spółki uwzględniając różnorodność grup odbiorców zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji. W związku z rozwojem w tym zakresie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu.

Przewiń do profilu firmy