Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Elmiko Biosignals Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Analizy marketingowe w tym analizy rynku niezbędne do opracowywania strategii i planów operacyjnych

  • Udział w pracach nad opracowywaniem i wdrażaniem w przydzielonym zakresie strategii rozwoju, strategii marketingowej oraz strategii sprzedaży firmy

  • Udział w pracach nad opracowywaniem oraz wdrażaniem w przydzielonym zakresie strategii budowania relacji z Klientami (CRM)

  • Planowanie i realizacja akcji i działań marketingowych zgodnie z obowiązującą w firmie strategią oraz planami sprzedaży w tym w szczególności: działań bezpośredniego wsparcia sprzedaży, akcji wizerunkowych np. o charakterze PR, udział w wydarzeniach typu targi, konferencje istotnych z uwagi na możliwość generowania leadów oraz budowania marki,

  • Optymalizacja kanałów i narzędzi komunikacji z kluczowymi grupami klientów

  • Poszukiwania i dobór zewnętrznych dostawców usług niezbędnych do realizacji zadań w obszarze marketingu np. obsługa graficzna, produkcja i dostawy materiałów promocyjnych itp.

  • Generowanie leadów (zapytań od klientów) i przekazywanie – w ramach procesu sprzedaży - do dalszego prowadzenia handlowcom

  • Planowanie i koordynacja dostaw materiałów promocyjnych

  • Tworzenie i po zatwierdzeniu realizacja budżetu marketingowego

  • Współpraca z innymi menadżerami i pracownikami w firmie w tym w szczególności:

  • z komórkami i osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż i obsługę klienta w zakresie zabezpieczenia niezbędnych materiałów promocyjnych, realizacji akcji marketingowych a także zbierania danych niezbędnych do dokonywania analiz marketingowych

  • z osobami odpowiedzialnymi za finanse i kontroling w zakresie zarządzania budżetem marketingowym

  • z menadżerami kierującymi pracą komórek odpowiedzialnych za funkcjonowanie systemu informacji zarządczej w zakresie dostarczania niezbędnych określonych w tym systemie danych

Nasze wymagania

  • min. 3 lata na analogicznym stanowisku lub w realizacji podobnych zadań jak ww. wymienione w branży technologicznej B2B, najlepiej produkcja urządzeń medycznych

  • zaangażowanych, z ponadprzeciętnym nastawieniem na współpracę w zespole, kreatywnych, odpowiedzialnych i samodzielnych, chcących się rozwijać

  • ze znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację;

  • z ważnym prawem jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole;

  • pracę w interesującej, rozwijającej się branży;

  • możliwości rozwoju, kształcenia i zdobywania unikalnych kompetencji;

  • ciekawą pracę w tym możliwość uczestniczenia w kreowaniu strategii firmy oraz udział w jej wdrażaniu;

  • duży zakres samodzielności na stanowisku pracy;

  • narzędzia niezbędne na oferowanym stanowisku;

  • elastyczny czas pracy;

  • dobrą atmosferę pracy;

  • stabilność zatrudnienia - poszukujemy osoby do długoletniej współpracy!