Specjalista ds. marketingu

UMO Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

W odpowiedzi na dynamiczny rozwój Sił Zbrojnych i Służb Porządkowych RP oraz idące za tym potrzeby pozyskiwania nowych zaawansowanych technologii na użytek wojskowy i policyjny, w 1997 roku do istnienia powołana została firma UMO. Spółka szybko dołączyła do rynkowej czołówki dostawców artykułów zbrojeniowych, w szczególności wpasowując się w niszę rynkową w postaci Wojsk Specjalnych oraz Jednostek Specjalnych Policji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • kreowanie i wdrażanie kampanii marketingowych
  • współpraca z agencjami reklamowymi, eventowymi, drukarniami
  • Prowadzenie kampanii w Social Mediach
  • organizacja eventów, działań reklamowych i PR
  • redagowanie tekstów
  • Tworzenie kart katalogowych produktów
  • Obsługa indetyfikacji wizualnej i informacyjnej firmy

KWALIFIKACJE MINIMALNE

  • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość branży zbrojeniowej i środowiska strzeleckiego

WYMAGANIA

  • doświadczenie w samodzielnym organizowaniu eventów, targów, akcji promocyjnych
  • umiejętność redagowania tekstów
  • umiejętność kierowania samodzielnymi projektami
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość narzędzi marketingu online
  • komunikatywność, kreatywność, samodzielność, pomysłowość
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • obsługa pakietu Adobe

OFERUJEMY

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole w branży zbrojeniowej.
  • wymiar godzin: pełen etat (8H) / umowa o pracę
  • godziny pracy: 09.00 - 17.00
  • miejsce pracy: Nowoczesne biuro, Warszawa Powiśle

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez UMO Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonce zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy