Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Zwieger Sp. z o.o.O firmie

  • Elektronowa 2
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zwieger Sp. z o.o.

Elektronowa 2

Warszawa

Zwieger Sp. z o.o. – niezwykle dynamicznie rozwijająca się na rynku firma poszukuje obecnie kandydata na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Współudział w kreowaniu strategii marketingowej
  • Prowadzenie i nadzór nad realizacją działań promocyjnych i wizerunkowych
  • Tworzenie i realizacja kampanii marketingowych
  • Tworzenie materiałów marketingowych na potrzeby działu sprzedaży
  • Bieżące wsparcie działu sprzedaży w działaniach promocyjnych
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących prowadzonych działań marketingowych

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowana branża FMCG)
  • Doświadczenie w przygotowaniu treści marketingowych, opisów produktów i materiałów na opakowania a także na potrzeby strony internetowej
  • Kreatywna praca nad tworzeniem materiałów POS
  • Praktyczna wiedza z zakresu ATL i BTL poparta doświadczaniem w prowadzeniu kampanii marketingowych
  • Komunikatywność i umiejętność zespołowej pracy
  • Dokładność i sumienność
  • Dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość środowiska MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Stabilność zatrudnienia
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • System premiowy uzależniony od efektów pracy

Zapewniamy całkowitą dyskrecję i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Przystępując do procesu rekrutacji prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zwieger sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy