Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

COMTEC 3D Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy jedną z najlepszych firm w branży i wchodzimy w skład międzynarodowego koncernu metrologicznego, dostarczającego na całym świecie dedykowane systemy pomiarowe 3D wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem inspekcyjnym. Specjalizujemy się we wdrożeniach kompleksowych rozwiązań w tym maszyn pomiarowych CMM oraz zapewnieniu kompleksowych usług serwisowych wraz ze wsparciem technicznym w zakresie oprogramowania i sprzętu.

Z uwagi na szybki wzrost portfolio klientów, poszukujemy do naszego zespołu następującego profesjonalisty:

Zakres obowiązków

  • Współtworzenie, realizowanie i monitorowanie komunikacji zewnętrznej COMTEC 3D.
  • Dbanie o obecność COMTEC 3D w mediach (w tym social mediach), tworzenie treści na m.in. kanały Facebook i LinkedIn.
  • Zarządzanie treścią strony internetowej COMTEC 3D.
  • Tworzenie stron "landing page" przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań biznesowych.
  • Koordynacja projektów specjalnych (dni otwarte, konferencje, targi, itp.).
  • Współpraca z agencjami reklamowymi i PR w zakresie prowadzonych działań jeżeli będą takowe konieczne.
  • Kreowanie działań oraz narzędzi zmierzających do osiągniecia celów sprzedażowych i dystrybucyjnych.
  • Monitoring rynku pod względem działań konkurencji.
  • Wsparcie sił sprzedaży w realizacji regionalnych działań marketingowych.

Nasze wymagania:

  • Znajomość aktualnych technik oraz narzędzi wykorzystywanych w komunikacji.
  • Znajomość narzędzi do generowania "leadów".
  • Wiedza w obszarze SEM, SEO, Content Marketing, Social Media, E-mail Marketing, Marketing Automation.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze marketingu, PR bądź komunikacji.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i Adobe Reader,
  • Umiejętność redagowania informacji prasowych i różnych form artykułów - tzw. lekkie pióro.
  • Swobodne komunikowanie się w języku angielskim.
  • Innowacyjność w podejmowaniu nowych rozwiązań z obszaru komunikacji.
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność negocjacji.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Zorientowanie na cel.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dobrą atmosferę w pracy - wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.
  • Dużą samodzielność, możliwość inicjowania i wdrażania własnych rozwiązań.
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym, zgranym, międzynarodowym zespole.
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bezpieczne, nowoczesne i zrównoważone środowisko pracy
  • Przyjazne procesy decyzyjne
  • Opiekę medyczną
  • Dostęp do najnowszych technologii oraz rozwiązań biznesowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym, z zaznaczeniem nazwy stanowiska.

Ogłoszenie archiwalne