Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

Finamax Sp. z o.o.O firmie

  • Łucka 18
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Finamax Sp. z o.o.

Łucka 18

Warszawa

Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat specjalizuje się w pośrednictwie kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości w inwestycjach deweloperskich, posiadającą godło Rzetelnej Firmy oraz Dobrej Marki. Jako jedyny pośrednik kredytowy jesteśmy Partnerem Polskiego Związku Firm Deweloperskich Oddział Warszawa.

Współpracujemy z ponad 70 Partnerami z rynku nieruchomości – czołowymi Deweloperami i renomowanymi Spółdzielniami Mieszkaniowymi oraz Agencjami Nieruchomości. Dla większości naszych Partnerów jesteśmy wyłącznym pośrednikiem kredytowym obsługującym Klientów ich inwestycji . Aktualnie zapewniamy obsługę Klientom kredytującym zakup nieruchomości ponad 50 inwestycjach deweloperskich.

W związku ze stały i dynamicznym rozwojem firmy i stale rosnącymi potrzebami marketingowym  poszukujemy kreatywnej, energicznej i zaangażowanej osoby z doświadczeniem i umiejętnościami na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • tworzenie materiałów reklamowych POS  - w zakresie komunikacji jak i szaty graficznej
  • tworzenie  wewnętrznych materiałów szkoleniowych  i informacyjnych (prezentacje, druki, ankiety)
  • opracowywanie i przygotowywanie działań prosprzedażowych  i wizerunkowych wzmacniających pozycję rynkową firmy;
  • opracowywanie i przygotowywanie programów lojalnościowych, partnerskich, promocji konsumenckich;
  • współpraca z partnerami firmy w zakresie prowadzenia wspólnych działań marketingowych;
  • nadzorowanie i koordynowanie ekspozycji i dostępności materiałów marketingowych firmy oraz obecności profilu firmy na stronach jej partnerów;
  • dbanie o jakość i terminowość emitowanych materiałów marketingowych;
  • tworzenie tekstów na potrzeby strony internetowej, social mediów z uwzględnieniem Content Marketing oraz  SEO Copywriting;
  • aktualizowanie strony www oraz prowadzenie profili firmowych i kont w social mediach;
  • stały monitoring i analiza rynku pod kątem trendów, działań konkurencji oraz zachowań i potrzeb konsumenckich;
  • research nowych rozwiązań i narzędzi marketingowych.

Wymagania:

  • zdolności graficzne, kreatywność oraz rozwinięty zmysł estetyczny;
  • umiejętność pracy w programie graficznym -  Photoshop, InDesign lub inny;
  • „lekkie pióro” umiejętność tworzenia treści, w tym treści promocyjnych, sloganów i haseł;
  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki - grafika, marketing, PR, dziennikarstwo;
  • min. 2 letnie doświadczenie pracy w marketingu - preferowana praca w firmach z sektora  finansowo - ubezpieczeniowego, deweloperskiego lub w agencji reklamowej;
  • doświadczenie w obsłudze CMS - Wordpress,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz zarządzania projektem;
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiadomości;
  • komunikatywność, energiczność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • pracę  w stabilnej i cały czas rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • dużą samodzielność możliwość realizacji własnych pomysłów;
  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i umiejętnością;
  • dogodne formy zatrudnienia - umowę o pracę / o dzieło / o współpracy;
  • dostęp do narzędzi i niezbędnych programów;
  • komfortowe warunki pracy w centrum Warszawy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne