Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

PAYPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Specjalista

Jesteś kreatywny, lubisz nowe wyzwania i masz doświadczenie w planowaniu różnorodnych kampanii marketingowych? W PayPo szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu w roli Specjalisty ds. Marketingu i będzie wspierać nasz rozwój w obszarze tworzenia koncepcji kreacji reklamowych. Jeśli chcesz pracować przy jednym z najdynamiczniej rosnącym fintechu na rynku dołącz do naszego zespołu.

PayPo to rewolucyjny sposób płatności ‘buy now, pay later’, który podbija właśnie serca polskich e-konsumentów. Z naszych usług skorzystało już 400 tys. klientów, a ich liczba stale dynamicznie rośnie. Nasza forma płatności jest dostępna już w 5000 sklepach internetowych wśród, których znalazły się m.in. sklepy grupy LPP (właściciel sklepów takich jak Reserved, Mohito czy Sinsay), Eobuwie.pl czy Media Expert.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie koncepcji materiałów reklamowych do kampanii online (scenariusze wideo, copy kreacji, strony docelowe, konspekty grafik),
  • współpraca z grafikiem i deweloperami,
  • publikowanie i optymalizowanie kampanii w narzędziach reklamowych, zgodnie z ustalonymi celami,
  • realizacja bieżących zadań zespołu marketingu.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości narzędzi reklamowych i dopasowanych do nich formatów reklamowych, głównie Facebook Ads i Google Ads,
  • znajomości trendów dot. tworzenia różnorodnych kampanii reklamowych,
  • inicjatywy, kreatywności i samodzielności w działaniu,
  • bardzo dobrej organizacji pracy i dbałości o szczegóły,
  • otwartości na nowe rozwiązania technologiczne.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • interesujące wyzwania zawodowe,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • opiekę medyczną Medicover,
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole,
  • pracę na Mokotowie, blisko metra,
  • możliwość pracy hybrydowej po zakończonym szkoleniu wstępnym.

Ogłoszenie archiwalne