Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Społeczna Akademia Nauk uczelnia działająca od 1994 roku, mająca ponad 15 000 zadowolonych studentów i 40 000 absolwentów, poszukuje utalentowanego profesjonalisty / profesjonalistki z pasją do marketingu i rozwoju własnej kariery menedżerskiej. Jeśli chcesz mieć wpływ na realizację strategii marketingowej oraz wizerunek SAN, to dołącz do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie działań marketingowych w filii SAN.
  • Współpraca z innymi działami  SAN w zakresie działań marketingowych.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku SAN i nadzór nad realizacją strategii PR.
  • Opracowanie i wykonanie media planu pozwalającego na stałe zwiększanie liczby studentów..
  • Projektowanie i realizacja projektów promujących ofertę SAN, redagowanie tekstów promocyjnych i wizerunkowych.
  • Nawiązywanie efektywnego kontaktu i współorganizacja eventów z podmiotami z różnych obszarów rynku oraz przygotowywanie SAN do udziału w konferencjach i spotkaniach branżowych.
  • Tworzenie różnych form reklamy, współtworzenie materiałów marketingowych i komunikacyjnych.
  • Monitorowanie i raportowanie efektywności prowadzonych kampanii marketingowych.
  • Wsparcie w planowaniu działań w obszarze e-commerce.
  • Współpraca z portalami branżowymi i agencjami reklamowymi.
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji, analiza rynku i raportowanie.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: marketing, PR),
  • Znajomość narzędzi marketingowych oraz trendów w social mediach.
  • Samodzielność oraz rzetelne wykonywanie powierzonych zadań.
  • Kreatywność i komunikatywność, inicjatywa i nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy.
  • Sumienność i odpowiedzialność.
  • Doświadczenie we współpracy z osobami na różnych poziomach  i różnych obszarach organizacji.

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań na odpowiedzialnym stanowisku.
  • Możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań na rynku z zakresu marketingu.
  • Przestrzeń do testowania i realizacji własnych pomysłów.
  • Kreatywne środowisko pracy w nowoczesnym biurze.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się