Ta oferta pracy jest nieaktualna od 502 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Społeczna Akademia Nauk uczelnia działająca od 1994 roku, mająca ponad 15 000 zadowolonych studentów i 40 000 absolwentów, poszukuje utalentowanego profesjonalisty / profesjonalistki z pasją do marketingu i rozwoju własnej kariery menedżerskiej. Jeśli chcesz mieć wpływ na realizację strategii marketingowej oraz wizerunek SAN, to dołącz do naszego zespołu.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Organizowanie działań marketingowych w filii SAN.
    • Współpraca z innymi działami  SAN w zakresie działań marketingowych.
    • Budowanie pozytywnego wizerunku SAN i nadzór nad realizacją strategii PR.
    • Opracowanie i wykonanie media planu pozwalającego na stałe zwiększanie liczby studentów..
    • Projektowanie i realizacja projektów promujących ofertę SAN, redagowanie tekstów promocyjnych i wizerunkowych.
    • Nawiązywanie efektywnego kontaktu i współorganizacja eventów z podmiotami z różnych obszarów rynku oraz przygotowywanie SAN do udziału w konferencjach i spotkaniach branżowych.
    • Tworzenie różnych form reklamy, współtworzenie materiałów marketingowych i komunikacyjnych.
    • Monitorowanie i raportowanie efektywności prowadzonych kampanii marketingowych.
    • Wsparcie w planowaniu działań w obszarze e-commerce.
    • Współpraca z portalami branżowymi i agencjami reklamowymi.
    • Monitorowanie i analiza działań konkurencji, analiza rynku i raportowanie.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
    • Wykształcenie wyższe (preferowane: marketing, PR),
    • Znajomość narzędzi marketingowych oraz trendów w social mediach.
    • Samodzielność oraz rzetelne wykonywanie powierzonych zadań.
    • Kreatywność i komunikatywność, inicjatywa i nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.
    • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy.
    • Sumienność i odpowiedzialność.
    • Doświadczenie we współpracy z osobami na różnych poziomach  i różnych obszarach organizacji.

    Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań na odpowiedzialnym stanowisku.
    • Możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych.
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Atrakcyjne warunki finansowe.
    • Dostęp do najnowszych rozwiązań na rynku z zakresu marketingu.
    • Przestrzeń do testowania i realizacji własnych pomysłów.
    • Kreatywne środowisko pracy w nowoczesnym biurze.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
    bottom