Ta oferta pracy jest nieaktualna od 199 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    MS/2017
    Opis stanowiska:
    • aktualizacja i redagowanie treści na stronie www i w intranecie
    • planowanie i prowadzenie działań w mediach społecznościowych w celu budowania wizerunku i społeczności wokół marki
    • prowadzenie kampanii reklamowych, w tym głównie w social media, optymalizacja i monitoring efektywności
    • współtworzenie materiałów reklamowych online i offline (treści, grafika)
    • współpraca przy kampaniach z zakresu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
    • wsparcie projektów realizowanych przez inne działy
    • współpraca z podwykonawcami
    • praca stacjonarna w biurowcu na Mokotowie
    Profil kandydata:

    Jeżeli:

    • lubisz marketing i chcesz się rozwijać w tej dziedzinie, a szczególnie w digitalu
    • masz wykształcenie wyższe i minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym Ci komunikację biznesową
    • znasz Corel Draw, potrafisz obsługiwać CMS i szybko uczysz się obsługi nowych programów
    • chcesz zostać mistrzem tworzenia kampanii Facebook Ads
    • interesuje Cię tworzenie contentu, copy writing i redakcja tekstów
    • rozumiesz istotę pracy zespołowej, nie straszna Ci wielozadaniowość, elastyczność i terminowość
    • masz w sobie wrodzony entuzjazm i pozytywne nastawienie do wszystkiego, co robisz

    Oferujemy:
    • zatrudnienie w oparciu o umowę  o pracę w międzynarodowej firmie usługowej
    • możliwości rozwoju w obszarze digital marketingu oraz współpracy i wymiany wiedzy z zagranicznymi oddziałami firmy
    • przyjazną atmosferę pracy, wsparcie i otwartość na realizację własnych pomysłów
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie, szkolenia e-learningowe: językowe i inne)

    Administratorem danych jest Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 31-536, ul. Podgórska 36. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    opis