Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SATORIA Group S.A.- polska grupa kapitałowa działająca na rynku od ponad 40 lat, lider w organizacji i zarządzaniu hotelami klasy biznes i klasy turystycznej oraz obiektami konferencyjno-rekreacyjnymi, poszukuje do swojej Centrali w Warszawie zaangażowanych i pełnych pasji kandydatów/-ek na stanowisko:

    SPECJALISTA ds. MARKETINGU
    Miejsce pracy: Warszawa
    Grupa Kapitałowa SATORIA zarządza 7 własnymi hotelami klasy biznes i klasy turystycznej działającymi pod markami BEST WESTERN, START hotel, RT Hotels w Warszawie i Krakowie. Wkrótce do wachlarza marek dołączy również marka Hampton by Hilton oraz Holiday Inn.

    www.satoriagroup.pl

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie, koordynacja i realizacja planów marketingowych
    • Przygotowywanie i produkcja materiałów (broszury, ulotki do konkretnych działań sprzedażowych i wizerunkowych)
    • Redagowanie tekstów promocyjnych i artykułów dla czasopism branżowych, prowadzenie biuletynów oraz innych działań PR
    • Współpraca z dostawcami usług (agencje PR, reklamowe, graficy,  drukarnie itp.)
    • Organizacja wydarzeń skierowanych do klientów wewn./zewn. firmy
    • Pomiar i analiza skuteczności prowadzonych działań
    • Monitorowanie trendów rynkowych w zakresie marketingu, wprowadzanie nowych rozwiązań
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
    • Współpraca ze Specjalistą ds. Digital Marketingu oraz innymi działami firmy

    Oczekiwania:

    • Zaangażowanie, pasja i entuzjazm do działania
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Samodzielność, kreatywność, dbałość o szczegóły i zmysł estetyczny
    • Doskonała umiejętność planowania i organizacji swojej pracy
    • Elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu
    • Wykształcenie wyższe i doświadczenie zawodowe w dziale marketingu
    • „Lekkie pióro” i umiejętność pisania tekstów reklamowych oraz treści PR
    • Doświadczenie w organizacji i koordynacji imprez oraz współpracy z podwykonawcami
    • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office i programów graficznych CorelDraw, Prezi
    • Znajomość rynku reklamy i dostawców usług poligraficznych
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej i stabilnej firmie będącej  jednym z liderów na polskim rynku w segmencie "hospitality"
    • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym prywatną opiekę medyczną
    • Samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz realny wpływ na każdy aspekt działań marketingowych
    • Możliwość rozwoju zawodowego – praca z najbardziej uznanymi markami hotelowymi na świecie

    Zainteresowanych kandydatów spełniających powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) za pomocą przycisku aplikowania:

    Prosimy o dołączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Satoria Group S.A. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

    Wszystkim kandydatom z góry dziękujemy za przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.