Specjalista ds. Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-29
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2018-07-29)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W Miloo Home wierzymy, że każde wnętrze opowiada swoją własną, niepowtarzalną historię. To właśnie inspiruje nas do tworzenia kolekcji, które zabiorą Was w magiczną podróż po świecie designu. Różnorodność stylów łączymy z wysoką jakością materiałów i dbałością o każdy szczegół wykonania.

    Miloo Home to sieć eleganckich salonów w Polsce i Europie oferująca wyjątkowe meble i artykuły wyposażenia domu.

    W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

    • Współtworzenie planów promocji/akcji marketingowych
    • Prowadzenie i rozwój projektów marketingowych i komunikacji do sieci sprzedaży
    • Współpraca z Centrami/Galeriami Handlowymi oraz salonami w zakresie prowadzonych akcji marketingowych, eventów i wydarzeń
    • Organizacja wydarzeń skierowanych do klientów
    • Przygotowywanie merytoryczne i produkcja materiałów POS (katalogi, broszury, plakaty, ulotki i inne niezbędne w pracy salonów)
    • Redagowanie tekstów promocyjnych i PR dla dystrybuowanych rozwiązań
    • Prowadzanie wraz z agencją działań PR
    • Prowadzenie kalendarza marketingowego
    • Analiza efektywności prowadzonych działań marketingowych w celu ich optymalizacji
    • Współpraca z agencjami reklamowymi, PR-owymi, drukarniami, grafikami
    • Benchmarking konkurencji oraz trendów rynkowych

    OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku min 2-3 lata
    • Dynamicznej osobowości i entuzjazmu w działaniu
    • Wysokich umiejętności komunikacyjnych
    • Zaangażowania w realizacje celów i powierzonych działań
    • Doświadczenia w pisaniu/publikowaniu treści marketingowych, tzw. „lekkiego pióra"
    • Znajomości języka angielskiego

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę na pełen etat oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
    • Pracę w dobrze skomunikowanej części Warszawy (Sady Żoliborskie)
    • Możliwość uczestnictwa w ciekawych, rozwojowych projektach
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego portfolio
    lub linka do strony z przykładowymi pracami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Home Invest International S.A. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami