Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-12-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Vita-Sport to jeden z największych dystrybutorów sprzętu piłkarskiego w Polsce z ponad 20-sto letnią historią. Bogata oferta sprawia, że każdy zawodnik niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania, znajdzie to czego potrzebuje. Najwyższe modele obuwia, pełna gama akcesoriów oraz odzież topowych marek wraz z personalizacją dopasowaną do potrzeb klubów i ich zawodników.
    Zaufały nam min.: AMP Futbol, Śląsk Wrocław, Piast Gliwice, ŁKS Łódź, Stomil Olsztyn.
    Vita-Sport to także dziewięć oddziałów stacjonarnych, min.: Warszawa, Bielsko-Biała, Wrocław, Tarnów Gdynia, Łódź oraz sklep internetowy www.vitasport.pl.
    Pracownicy Vita-Sport łączą pasję z pracą, dzięki czemu jest to idealne miejsce dla pasjonatów futbolu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu spełniamy oczekiwania każdego miłośnika piłki nożnej i nie tylko.

    Wraz z dalszym rozwojem poszukujemy:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej dla rynku polskiego (w tym e- marketing)
    • Egzekwowanie praw reklamowych przysługujących firmie i wynikających z podpisanych przez firmę Umów
    • Zarządzanie treścią w social mediach
    • Tworzenie i realizacja skutecznej strategii CRM
    • Współzarządzanie budżetem marketingowym
    • Tworzenie planów oraz kalendarza marketingowego
    • Monitorowanie i raportowanie efektywności poszczególnych programów marketingowych
    • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży nad doskonaleniem oferty i zwiększaniem efektywności działań marketingowych
    • Koordynacja tworzenia i produkcji materiałów reklamowo-promocyjnych dla wsparcia sprzedaży
    • Dbałość o wizerunek sklepów stacjonarnych wg wyznaczonych standardów
    • Analiza rynku pod względem oczekiwań i potrzeb klientów oraz ich zachowań rynkowych
    • Profesjonalna obsługa klientów wg określonych standardów
    • Rozwój sprzedaży u aktualnych klientów i pozyskiwanie nowych
    • Analiza działań konkurencji w zakresie marketingu
    • Organizacja i reprezentowanie firmy podczas eventów

    Oczekiwania:

    • Minimum dwuletnie doświadczenie na powyższym stanowisku (w branży sportowej będzie dodatkowym atutem)
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji programów marketingowych oraz kampanii komunikacyjnych dla klientów zewnętrznych oraz wewnętrznych
    • Doświadczenie w stosowaniu narzędzi marketingowych (w tym e-marketing oraz CRM)
    • Samodzielność i proaktywność w działaniu
    • Umiejętność kreatywnego myślenia i poszukiwania nowych rozwiązań
    • Swoboda w kontaktach interpersonalnych, komunikatywność i dynamiczność w działaniu
    • Umiejętność koordynacji przebiegu projektów w tym bycie liderem wśród pracowników różnych działów
    • prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu
    • Język angielski (B2)
    • umiejętność obsługi komputera w tym pakietu Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w kontaktach z międzynarodowymi dostawcami (Nike, adidas)
    • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Udział w szkoleniach
    • Możliwość wykorzystania nabytej dotychczas wiedzy i przejścia na etap kolejny swojej karierze
    • Stabilne miejsce pracy w firmie z 20-letnią historią
    • Praca w środowisku piłkarskim z kontaktem z futbolem na profesjonalnym poziomie (w tym Lotto Ekstraklasa & Fortuna I Liga)
    • Umowę o pracę po okresie próbnym

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vita-Sport Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k . z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w załączonej aplikacji oraz dalszej korespondencji zainicjowanej jej przesłaniem. Zgody udzielam w celu umożliwienia Vita-Sport sp. z o.o. Sp. k. przeprowadzenia procesu rekrutacji z uwzględnieniem mojej kandydatury na wskazane w ofercie pracy stanowisko oraz przyszłych celów rekrutacji”.

    Aplikacje nie zawierające klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o powyższej treści będą przez Vita-Sport usuwane.

    Przyjmuję do wiadomości, że:

    Vita-Sport będzie przetwarzać moje dane osobowe, przekazane przeze mnie w zakresie wskazanym w załączonej aplikacji, wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych na wskazane w ofercie pracy stanowiska;

    administratorem moich danych osobowych jest Vita-Sport Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k z siedzibą w Warszawie przy ul. Włókienniczej 90B;

    przysługuje mi prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

    Vita-Sport będzie przetwarzać moje dane osobowe wyłącznie przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ofercie pracy stanowiska; aplikacje nie zawierające dołączonej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o niniejszej treści będą przez Vita-Sport usuwane;

    przysługuje mi prawo żądania wglądu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia oraz przenoszenia danych;

    przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;

    moje dane osobowe nie są przez Vita-Sport wykorzystywane do profilowania, ani innego podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany”

    bottom