Specjalista ds. Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.03.2019
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 05.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grospol Jędruch Spółka Jawna

    Grospol to uznany producent krzeseł i foteli biurowych od 14 lat obecny na polskim i europejskim rynku. Nasze produkty znajdą Państwo w wielu firmach, instytucjach publicznych i tysiącach gospodarstw domowych. Projektujemy produkty ergonomiczne, estetyczne dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Realizowane poszerzenie gamy produktowej, wdrożenie modeli innowacyjnych dają szansę na umocnienie pozycji na rynku krajowym oraz szersze otwarcie na rynku europejskim. W związku z tym czekamy właśnie na Ciebie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Poszukujemy Specjalisty ds. Marketingu dla marek siedzisk biurowych Grospol oraz marki Snap producenta siedzisk przeznaczonych do użytku domowego i rynku Horeca

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie treścią domeny Ineternetowej marki - Grospol.pl oraz Snap.com.pl,
    • Współpraca z grafikami, ekipą filmową oraz wykorzystanie narzędzi wewnętrznych w celu przygotowania materiałów wspierających prezentacje produktów jak objaśnienia graficzne, zdjęcia, animacje 360 (Orbitvu), filmy,
    • Analiza trendów rynkowych w zakresie produktów, stylów, aktualnej kolorystyki,
    • Współtworzenie kampanii promocyjnych online oraz offline,
    • Koordynacja prac związanych z przygotowaniem materiałów wspierających dział handlowy w postaci katalogów, cenników, prezentacji, materiałów reklamowych,
    • Współpraca z blogerami, influencerami,
    • Zarządzanie wizerunkiem i spójną komunikacją marketingową marki,
    • Udział w przygotowaniu targów, eventów.

    Wymagania:

    • „Lekkie pióro”, kreatywność, pogodne nastawienie,
    • Dobra organizacja wielozadaniowej pracy i współpraca w zespole,
    • Wrażliwość społeczna pozwalająca zrozumieć oczekiwania Klienta w danym segmencie rynku,
    • Wysokie poczucie estetyki produktów,
    • Dobra znajomość języka angielskiego oraz pakietu Office (Excel, PowerPoint),
    • Znajomość branży meblarskiej, wyposażenia wnętrz będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o uznanej renomie i wysokiej dynamice wzrostu,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe,
    • System premii i dodatków (karta Mutlisport, ubezpieczenia dodatkowe),
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy, szacunek i zrozumienie,
    • Samodzielne stanowisko pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grospol Jędruch Spółka Jawna z siedzibą w Zabkach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Grospol Jędruch Spółka Jawna z siedzibą w Zabkach przy ul. I Brygady 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Grospol z siedzibą w Warszawa przy ul. Ostródzka 53 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Grospol z siedzibą w Warszawa przy ul. Ostródzka 53 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail [email protected]
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Twoje dane osobowe przetwarzamy tylko w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.